folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Akp"Nin Bilişim Hamlesi

Akp"Nin Bilişim Hamlesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Desiqner bunu yazdı:
    -----------------------------
    Chpli arkadaşlar Akp'ye kondurmaya yer arıyor zaten , ve aynısını Chp Tarafı yapsaydı Akp niye bilişimi desteklemiyor derlerdi...

Açılın ! Açılın lan..Yurdum insanı sosyolojik tespitte bulunuyor.Yavrum benim.

Not alın

Aaakeepeeyee deesteklemiyooor derleerrdii.

Seviyorum yurdum insanını seviyorum bu ülkenin eşsiz dogasını.Havasına suyuna tasına topragına

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

Desiqner bunu yazdı:
    Chpli arkadaşlar Akp'ye kondurmaya yer arıyor zaten , ve aynısını Chp Tarafı yapsaydı Akp niye bilişimi desteklemiyor derlerdi...

Açılın ! Açılın lan..Yurdum insanı sosyolojik tespitte bulunuyor.Yavrum benim.

Not alın

Aaakeepeeyee deesteklemiyooor derleerrdii.

Seviyorum yurdum insanını seviyorum bu ülkenin eşsiz dogasını.Havasına suyuna tasına topragına

IQ Oranı Düşük İnsanlarda yorum yapabiliyor.Zaten işiniz gücünüz bu akplimi yazdı hemen geçiştir iki saçma söz yaz zaten her söylediğiniz mantıklı... :D GüLüyorum sizlere

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Zoruna mı gitti ? Kıcınla mı okuyon ?.Ne demişim ıq su yere göge sıgmayan arkadasım ?.İlla ki küfür mü etmeli sizlere ? Yoksa hala kendinizi ahırınızda oldugu gibi mi hissediyorsunuz?

Ne yapmalı ?

Günlük küfür işitme kotanızı doldurmanız mı gerekli ?

Şimdi üstüne oturdugun yerden çıkar o gözü ve beyni iki dakkalılıgna normal yerlerine tak.

Meneccimmisin sen ? Gelcegi mi görüyon ? Yoksa hala siyaseti varsayımla ile tartısabilcegi mi zannediyon ? Sabah aksam saclarını muneccim tarrrragı ile mi tarıyon.?Nesin sen öyle misin böyle misin ? Gerizekalımısın.Okudugunu anlamıyormusun ? İlla ki acıklamak mı gerekli uzun uzun basmıyo kafa anlatılmak isteneni görmüyon mu.Para toplayıp götürelim seni rahabiltaston merkezine bir satırı 5000 defa okutsunlar sana.Geç anlıyorsan okudugunu idrak edemiyorsan varsa derdin açıl tbt ye.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    herşey karşılıklı hoşgörüyle sürüp gitsin...aslolan kardeşliktir iki tane ne yedigi belirsiz siyasetçi için kalp kırmnaya degmez 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    Farkedildiyse ben gayet ortalığa konuştum genel Olarak görüşüm budur kabul edersin veya etmezsin. Arkadaş direkt bana dalga geçer bir havayla konuşmuş.Ben yine birşey demiyorum.Görüşüm Aynıdır.Şunu söylemeliyim CHP Veya MHP Veya Diğer Partiler Böyle bir hizmet yapsaydı eleştirmezdim...

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    İçinde Sniffer olabilir dikkat edin sonra yargılanmaya gidersiniz filan şaşırmayın sonra :P
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    Avira bunu yazdı:
    İçinde Sniffer olabilir dikkat edin sonra yargılanmaya gidersiniz filan şaşırmayın sonra :P
    Ondan Sonra bÜTÜN  Bilgisayarda Masaüstünde Sen Bilgisayarcısın Büyük Düşün yazıyormuş.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

abi alacaksın gördün mü bunu alacaksın babalarının paraları ile almıyorlar vegilerimizden gelen paralarla alıyorlar 2009 bütçesinin yüzde 99 unu ilk üç ayda bitirerek dağıtıyorlar !!! en azından ne kurtarsak kardır diyeceksin seçim başka paranı geri almak başka ! hele bu az ne ki bu karşıyaka da geçen köpek maması dağıttılar anasını satayım ya ayıp artık ya :) 

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

abi alacaksın gördün mü bunu alacaksın babalarının paraları ile almıyorlar vegilerimizden gelen paralarla alıyorlar 2009 bütçesinin yüzde 99 unu ilk üç ayda bitirerek dağıtıyorlar !!! en azından ne kurtarsak kardır diyeceksin seçim başka paranı geri almak başka ! hele bu az ne ki bu karşıyaka da geçen köpek maması dağıttılar anasını satayım ya ayıp artık ya :) 

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    aştı yavşaklar olayı teknolojiye başwurdular şimdide :D kodumun şerefsizleri..
Toplam Hit: 7921 Toplam Mesaj: 53