folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Alan Adı Alacağım.. ( Host+Domain )

Alan Adı Alacağım.. ( Host+Domain )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    Bence datagultekinden al  ben ordan aldım ve cok yardımcı oldular sagolsunlar hıc bı problemım olmadı tavsıye ederım

....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uGuR
    uGuR's avatar
    Erkek

alan adı için www.isimtescil.net veya www.godaddy.com

host için www.sadecehosting.com

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Hacı 50 çeşit fiyar bulursun bi hacı murat var bi ferrari var :) bi sıhrlı araba var bi fiber class var :) yani  ben sana fiyat vermiyeceğim burda çığırtganlığın alemi yok

ama;

şimdi Aldığın hostdan memnun kalmazsan hostun yavaş ise, aldığın kişiye ulaşamıyorsan, sitenle ilgilenmiyorlarsa, siten kesiliyorsa

Bana gel ozaman sana özel bi tarife hazırlarım, aklın siteme ne olduda kalmaz kolay gele :)) 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cbekcibasi
    cbekcibasi's avatar
    Erkek
    Arakadaşım Pm at Sana En uygun Fiyata Ayarlayım

Pc Kopat izmir_love_1988@hotmail.co.uk Msn?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    r3dros
    r3dros's avatar
    Erkek
    http://www.side.net.tr/ bu firmayı öneriyorum sağlam hızlı uzman kişiler.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

hacım acil değilse 1 hafta daha bekle süper bir kampanya yapacağım.

bu kampanyayı arkamdan konuşanlara ortak plan yapanlara hediye edeceğim :) tbt tbt olalı böyle kampanya görmedi...

ayrıca faturada kesebilirim isteğine göre...

edit : vergi numaramı aldım ve yakında sabit telefon olayıda yapıyorum

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

buzul dan alabilirsin yakında burada host satan herkesin başında o olacak zaten :D adama bilinçli bir hırs gelmiş farkediyomusun? hırs deyincede aklıma şey geldi ya... hey gidi lise yıllarım :d bi gün tenefüste yan şubeden hasanın yanına gelmişim gene uyuyodu biraz tombulca bi arkadaştı güzel dinlerdi insanı... lan dedim öss ye basalım full çekelim  böyle koca koca posterimizi asınlar vazonun içinde halay çekelim davul zurna kopalım a.g falan kaptırmışım anlatıyom...bu yavşak sırada kollarının üstünden kafayı kaldırdı "olum sen bu hırsla orospu bile olursun " dedi ve öldü... bu sözü hiç unutamam :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

Buzul'un makinalardan birinde bir kac hız denemesi yapmak isterdim :D merak ettim simdi tahribatın hostcusu yazmısya :D  ( Sadece merak )

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Aloryan bunu yazdı:
    -----------------------------

Buzul'un makinalardan birinde bir kac hız denemesi yapmak isterdim :D merak ettim simdi tahribatın hostcusu yazmısya :D ( Sadece merak )

nasıl bir hız denemesi yapmak istiyorsun test edebiliriz hemen ? :)

serverim çok hızlıdır laf ettirmem valla deneyen bilir gidin musket e sorun hatta :D 

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    AnTiSoZeL bunu yazdı:

buzul dan alabilirsin yakında burada host satan herkesin başında o olacak zaten :D adama bilinçli bir hırs gelmiş farkediyomusun? hırs deyincede aklıma şey geldi ya... hey gidi lise yıllarım :d bi gün tenefüste yan şubeden hasanın yanına gelmişim gene uyuyodu biraz tombulca bi arkadaştı güzel dinlerdi insanı... lan dedim öss ye basalım full çekelim böyle koca koca posterimizi asınlar vazonun içinde halay çekelim davul zurna kopalım a.g falan kaptırmışım anlatıyom...bu yavşak sırada kollarının üstünden kafayı kaldırdı "olum sen bu hırsla orospu bile olursun " dedi ve öldü... bu sözü hiç unutamam :D

:) yok baba herkes kendi nasibini yer sonuçta... rekabet edeyim diyeceğim ama ben bedava versem bile zarar etmeyecek bir adamım o yüzden rekabet edecek kişi görmüyorum karşımda herkes satsın herkes para kazansın tabiki... ama çamur atmakla , milleti gaza getirmekle , bir kaç kişi ile anlaşıp kötülemekle asla değil.

Toplam Hit: 5374 Toplam Mesaj: 24