folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Alanya Rock Bar Hakkında..

Alanya Rock Bar Hakkında..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhaba hocalar alanyaya babamın yanına tatile geldim okulların tatil olması ile beraber.. neredeyse çok ufak yaştan beri 5-6 yıl rock - metal müzik dinlerim ( zaten 5-6 yıl önce müzik dinlemezdim :W ) babam haliyle hafiften orta yaşlı 40-45 li yaşlarda pop müzik olan yabancı rus - alman vs yalakası barlara gidiyor felan.. içim sıkılmış durumda özellikle felaket queens barda takılıyor.. yokmudur şöyle bir rock bar alanyada eskiden the doors war diyorlar fakat oda dönmüş pop türü müziğe.. eve kısılıp kaldım walla yardımlarınızı bekliyorum..

not : [ saygısızlık olmasın ] pop dinleyip popo sallayacağıma rock dinleyip kafa sallarım :| 

not2 : tahribatlı müritler warsa alanyada bolca bir buluşmada organize edebiliriz ufaktan.. =) 

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    BEN SANA PM ÇAKTIM Cep telefonundan yazıyorum görüşelim bi aArA

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

rapidhacker550 bunu yazdı:
    -----------------------------
    BEN SANA PM ÇAKTIM Cep telefonundan yazıyorum görüşelim bi aArA

msn ekledim hoca =) cep telefonu malesef kullanmıyorum parasızlığın gözü kahrolsun :| 

edit büdüt : pardon akm cep tel. yazıyorum demişsin pop müzik dinlemekten kafa bulandı :| 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CipriX
    CipriX's avatar
    Erkek
    hoca burda doorstan başka bi yer yok.. bak şimdi biz mekan bar diye bi yerde çalıyoruz 2-3 arkadaş geceleri oraya takılabilirsin orayı yeni açtık.. gündüzleri çelloyu tavsiye ederim.. eğer akşamları mekan bar dediğim yere gelirsen biz ordayız sürekli.. iskelenin üst yolunda kaleye çıkan yokuşta.. hey yavrumun altı dersen gösterirler direk.. alanyada gündüzleri dışarı cıkmayı bekleme.. ztn çıkmak aptallıktr.. akşam 8den sonra çıkacaksın burda.. bizim gibi adamların sahilde iskelede oturup gitar çalmaktan başka çaresi yoktur burda..

if else while vs.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

CipriX bunu yazdı:
    hoca burda doorstan başka bi yer yok.. bak şimdi biz mekan bar diye bi yerde çalıyoruz 2-3 arkadaş geceleri oraya takılabilirsin orayı yeni açtık.. gündüzleri çelloyu tavsiye ederim.. eğer akşamları mekan bar dediğim yere gelirsen biz ordayız sürekli.. iskelenin üst yolunda kaleye çıkan yokuşta.. hey yavrumun altı dersen gösterirler direk.. alanyada gündüzleri dışarı cıkmayı bekleme.. ztn çıkmak aptallıktr.. akşam 8den sonra çıkacaksın burda.. bizim gibi adamların sahilde iskelede oturup gitar çalmaktan başka çaresi yoktur burda..

ii hocam bakalım yarın akşam saat kaça kadar açık o bar ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Sana tavsiyem akşam çelloya gidip canlı müzik dinlemen türkü çalıyolar bilmem seni açarmı :) bira 7.5 votka rakı 8.5 kokteylliler 13.5 yani fiyatları baya uygundur Cuba barda hep canlı müzik olur akşam vakitleri bunun dışında iskeledeki barlardan uzak dur çünkü içerde hanzodan bol başka bişey yok hem biraya 11 verip kazık yersin hemde ortamını beyenmezsin ama ben illede bara gidicem dersen Sky Lounge (Red Tower) a gidebilirsin.Zaten şuan çok boş barlar ayrıca saat 11 den sonra dışarı çıkmanı tavsiye ederim 12 de yavaş yavaş kabalıklaşmaya başlar (turistleri akşam yemeğini bitirir hazırlanır dışarı çıkar) ben kafa dinliyim düşünceler içinde kaybolim diyosanda bizim yegane mekanımız damlataş (kleopatra plajı) na gel biranı iç sigaranı iç arkadaşların varsa muhabbet et (çok hanzo doludur milletle muhabbete girme) böyle şeyler yapabilirsin bunun dışında zaten alanya alanya olmaktan çıktı hanzolar diyarı oldu.Nargile içmek istiyosan Ehli-Keyf var kleopatradaki taksilere sor onlar sana gösterir birde Sandal var alanya manzaralı hep gittiğimiz yerlerden ikisidir Sandalda kale yoluna doğru tepede biyerdir onuda iskeleye giderken birine sorarsan mcdonalds ın oralarda tarif ederler.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kjhjkjh
    kjhjkjh's avatar
    Dişi
    bar değilde green cafe var . akustik olarak marilyn manson'dan fln çalıyorlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CipriX
    CipriX's avatar
    Erkek
    green cafede eskiden biz çalıyorduk canlı müzik :) şimdi oranında işi bitmiş durumda.. sahibi apo abi ii tanırım.. :) çello dersen geceleri türkü var şimdi 3. katı açıldı sanat müziği oluyor akşam 10dan sonra.. çelloyu da ii tanırım web sitesini vs biz yaptık.. sandal bebelerin dolu olduğu yetmelerin takıldığı bi mekan benim gözümde.. mekan denen cafede biz takılıyoruz.. damlataş sahilinde haftada 3-4 kez toplanıp müzik yaparız kumsalda.. takılmak isteyen arkadaşları bekleriz :)

if else while vs.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CipriX
    CipriX's avatar
    Erkek
    xz bunu yazdı:

ayıptır sorması hardrock cafe nerde bu alanyada? 15 senedir burdayımda hiç görmedim öyle bi cafe..  

if else while vs.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    türkü bara git

DOM..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CipriX
    CipriX's avatar
    Erkek
    xz bunu yazdı:
    CipriX bunu yazdı:
    xz bunu yazdı:

ayıptır sorması hardrock cafe nerde bu alanyada? 15 senedir burdayımda hiç görmedim öyle bi cafe..  

limanın karşı sırasındaki barların arasındaydı , gerçi bende en son 10 sene önce gittim kapanmış olabilir. 

:D 10 sene önceye ait hiçbişey yok nerdeyse burda hocam.. 

if else while vs.
Toplam Hit: 2627 Toplam Mesaj: 13