folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Aliexpress İle İlgili Bilgisi Olan

Aliexpress İle İlgili Bilgisi Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

hocalar aliexpressten alışveriş yapacam diyelimki farklı kullanıcılardan ürünler sepete ekleyip alışverişi tamamladım.. bunlar aynı kargoylamı geliyor yoksa farklı zamanlardamı gönderiliyor?

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    21li bunu yazdı

hocalar aliexpressten alışveriş yapacam diyelimki farklı kullanıcılardan ürünler sepete ekleyip alışverişi tamamladım.. bunlar aynı kargoylamı geliyor yoksa farklı zamanlardamı gönderiliyor?

Kendin söylediğin gibi. Farklı kullanıcılardan aldığın ürünler, farklı kargolarla gelir.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

eyv. hocam kafama takılmıştı bi sorayım istedim teşekkür ederim.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Sorun çözüldüğüne göre konu ilgili bölüme taşındıktan sonra kilitlenmiştir. 

İyi forumlar 🌹

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek

peki kıyafet için aynı ürün farklı mağazalarda farklı fiyatlarda satılıyor, ürünler aynı mıdır yoksa kalite farkı mı vardır ya da bi,hile hurdası olur mu?

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    MsXLaBs bunu yazdı

peki kıyafet için aynı ürün farklı mağazalarda farklı fiyatlarda satılıyor, ürünler aynı mıdır yoksa kalite farkı mı vardır ya da bi,hile hurdası olur mu?

sahibinden.com gibi düşünün.

her türlü dalavere olma ihtimali var. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamansehri
    zamansehri's avatar
    Erkek
    MsXLaBs bunu yazdı

en uygun fiyatlısını bul ve mağazanın müşteri puanlaması ve yorumlarını okuduğun zaman anlarsın ürününün orjinal mi kaliteli mi olduğunu... Bazıları reklam verip ön taraflarda çıkıyor pahalıya satıyor, aynı ürünü aynı kalitede biraz araştırırsan ucuza bulabilirsin ...

dün, bugün, iki gün önce ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Abi Çinden tekstil ürünü mu alınır kanser olursunuz kulağınız falan küflenip düşer.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

aynen arkadaşlarin dedigi gibi her türlü dalavere olabilir tabiki site sizin yanınızda hemen bir adet bilirim açarsın ilk önce satıcı ile konuşursun genelde %50 iade edelim der kabul etmez devam edersin vs.

ama çok iyi saticilar var yani türkiyedeki gibi cakal cukal pek yok şahsen ben biri ile konuştum paypaldan attim parayi direk adam hemen kargoya verdi ürünü geldi çokta memnun kaldım.

tabi bide satıcının aldıgı puanda çok önemli fiyat ve satici puanına  bak ama bence sitenin en güzel özeligi sizi satıcı ile direk iletişime geçire biliyor. Çevrimiçi iste chat tarzı konuşabiliyorsunuz çevrimdişi iste msj birakabiliyorsunuz türklerinde bolca alişveriş yaptıgı bir site sırf meraktan girip dandik ürünlerin geribildirimlerine baktım oralarda bile var türkler :) hayret ettim

AmoR tarafından 03/Ara/15 13:52 tarihinde düzenlenmiştir

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

3jqOA4.jpg (933×297)

tecrübelerime dayanarak söyleyim arkadaşlara birkez daha çinden bu yollar ile Gıda, Tekstil almayın Elektronik cihaz alacaksanız CE belgeli ve garantili cihazları tercih edin Çoğu şirket CE belgesini de ekliyor açıklamalarına

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

bu aralar aldığım ürünler hep gecikmeli geldi...ayrıca artık eskisi gibi  takip koduda vermiyorlar.. 3 tane ürünüm daha var gelecek hala bekliyorum..1 ürün için 35 gün beklediğimi biliyorum.

bakalım diğer ürünleride bekliyoruz.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 2207 Toplam Mesaj: 21
aliexpress alışveriş siteleri