Aliexpress Turkey Post Kargo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    drexler bunu yazdı

tam merak ettiğim mesele bu kargo işi güzelmiş merağım şu yüzde 18 kdv ödeyeceğiz denmıs bunu nereye ne zaman ödüyoruz? tmm ödedık dıyelım sımdı ben 10 bınlık makına alcam çinden bunun fıyatını neye gore belırlıyorlar ben adama yaw suna 5 bınlık fatura kes vergıden duseyım desem ya da 1000 lıra fatura kes az vergı odeyeyım desem bu kargoda hop dur hemserım bu kadar ucuza nereye alıon vergı mı kacırıyon derler mı bılen warsa acaip sevaba geçer :)

Senden ilgili ürünün sayfasını ve/veya ödeme bilgisini istiyorlar. Kredi kartı ekstresine düşük yazdıramayacağın için anlıyorlar. Çok acayip rakamlar yazdırmazsanız genelde göze batmayan fiyatlarda pek kurcalamıyorlar.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

31/07 akşamı sipariş verdiğim ürün bugün geldi. İşin garibi aynı gün turkey post olmayan başka bir ürün daha almıştım beraber geldiler. Turkey post olmayan ürün daha önce 30 küsür günde gelmişti

kukunku tarafından 12/Ağu/17 14:10 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 6507 Toplam Mesaj: 33
aliexpress