Alınık Fotoğraf Makinesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

hocam eski modellere bakmışsın hep. öncelikle d7000 i direkt çıkar listeden dünyanın en rezil aleti bir süre kullandım kullanım kolaylığı body si falan insana çok keyif veriyor ama image performansı rezalet ötesi bir öncesinde kullandığım d3100 den hiç bir farkı yok aynı image kalitesi istelik d7000 in çok fazla kronik problemi vardı backfocus gibi.  d7000 yerine d3xxx serilerine bak derim hem daha ucuz birde canon tarafınada bi bak canon olursa ml kurarak yeni bir çok özellik ekleyebilir makineye timelapse gibi . . . 

ama tabiki benim tavsiyem bulabilirsen bu fiyat aralığında sony a6000 olucaktır :) yada peynir ekmek gibi her yerde bulabileceğin Canon 650D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    PsychoDawn bunu yazdı

hocam eski modellere bakmışsın hep. öncelikle d7000 i direkt çıkar listeden dünyanın en rezil aleti bir süre kullandım kullanım kolaylığı body si falan insana çok keyif veriyor ama image performansı rezalet ötesi bir öncesinde kullandığım d3100 den hiç bir farkı yok aynı image kalitesi istelik d7000 in çok fazla kronik problemi vardı backfocus gibi.  d7000 yerine d3xxx serilerine bak derim hem daha ucuz birde canon tarafınada bi bak canon olursa ml kurarak yeni bir çok özellik ekleyebilir makineye timelapse gibi . . . 

ama tabiki benim tavsiyem bulabilirsen bu fiyat aralığında sony a6000 olucaktır :) yada peynir ekmek gibi her yerde bulabileceğin Canon 650D

Hacı ben 2012 den biri kullanıyorum D7000 bence bir rezaleti yok. D300s düşünüyorum. Neden bir kere profesyonel dx format bir body. Bide fiyatı baya uygun. D7000 den tek eksiği 16 mpx değilde 12 mpx olması. Bilbord için baskı yapmayacağız neticede.

D7000 karalamışsın ama bence iyi bir gövde.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

fujifilm finepix s9500 olanda bana pm atabilir.

Toplam Hit: 1601 Toplam Mesaj: 14
dslr fotoğraf makinesi