folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Alkol Koması Yardım.

Alkol Koması Yardım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

basıma gelmişti 4yıl önce böle bişi müridlerinde dediği gibi sürekli bişiler içirip kusturun sabaha bişeyi kalmaz 

imza
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:
    -----------------------------

Kusamadı bir türlü konusuyo ama ne dediğini anlamıyorum. ambulansın geleceği edeceği bi yer değil.

nerdesin cehennemde falanmısın ambulans gelemiyo , konu nedense saçma geldi . ama sorgulamıyorum . 

geçmiş olsun 

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

1,5 litre dediğin bir küp şarap, bir şey olmaz ondan.

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Konuya yazan herkese tesekkurler tehlikeli kısmı atlattıgımızı dusunuyorum suan ıkımızde normallestık.

@bloodmage gıbı babacan bı abıye ayrı bı tesekkur edıyorum.

@tarık kendısıyle hıc anlasamadık su saate kadar bılen bılır her konuda takıstık , ama zor durumumda bıde o vurmadı bana saolsun bu aksam anladım bazı seylerı.

Iyı kı varsın tahrıbat.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Merak etme ilerleyen saatlerde kusacaktır. Kustukdan sonra zaten korkacak birşey kalmıyor. Sadece zamana ihtiyacı var kustuktan sonra yatır adamı mümkünse cenin modunda yatır. Düz yatırırsan vücut şuan dnegesini kaybettiği için daha kötü olacaktır durumu sanki havada dönüyormuş gibi olur.(tecrübe:D)

Cenin modunda yatır bırak uyusun sabaha baş ağrısı ve akşam olanları hatırlamayarakdan uyanacaktır. Eğer ki baygın gibi olursa hiçbirşeye tepki vermez ise göz kapaklarını açıp ışık tut bir bak çocuk uçup gitmesin sonra buralardan.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Suan müsaitim sorularınza cevap veriim.

1.5 şişe şarap içmiş benim gördüğüm sadece baska bisey yaptımı bilmiyorum ama hap filan yok.

Nerde oldugumuza gelince , bulundugumuz yere asayıs olarak jandarma bakıyor polıs bakmıyor öyle düsünün.

@realmıs senın dedıgın pozısyonda hocam suan.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

1.5 şarap içtiyse komalık bir durum yok tecrübeyle sabit :).

Arkadaşların dediği gibi yan yatır kustur.Kusturmaya gelince küçük diline doğru parmak atsın, yapamıyorsa sen yap.Bide bol bol su içsin zaten belli bir süre sonra bol sudan midesi bulanır kusar.Aynı zamanda su midedeki alkol miktarını seyrelttiği için kana karışması yavaşlar.Bide bulabiliysanız ekmek yedirin, ekmek de midedeki sıvıyı çekerek kana karışmasını engeller.Korkma yani 1.5 şişeye millet komaya girebiliyorsa biz kaç kere ölmüştük şu ana kadar :)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

torpedo_XL bunu yazdı:

Arkadaşların dediği gibi yan yatır kustur.Kusturmaya gelince küçük diline doğru parmak atsın, yapamıyorsa sen yap.Bide bol bol su içsin zaten belli bir süre sonra bol sudan midesi bulanır kusar.Aynı zamanda su midedeki alkol miktarını seyrelttiği için kana karışması yavaşlar.Bide bulabiliysanız ekmek yedirin, ekmek de midedeki sıvıyı çekerek kana karışmasını engeller.Korkma yani 1.5 şişeye millet komaya girebiliyorsa biz kaç kere ölmüştük şu ana kadar :)

Hacı doğrudurda bünye meselesi adam sallandı yani ilk defa böyle gördüm , ben sadece şaraba tanık oldum

önceside olabilir , şuan iyi önemli olan o.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:

torpedo_XL bunu yazdı:

Hacı doğrudurda bünye meselesi adam sallandı yani ilk defa böyle gördüm , ben sadece şaraba tanık oldum

önceside olabilir , şuan iyi önemli olan o.

Şuan anlattıklarına bakılırsa endişelencek birşey yok.

Alkol koması dediğin adam bildiğin komaya girer, titrer, ağzından köpük falan çıkar hatta daha kötüye giderse nefes alışı durur.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

öyle bir anlatıyorsun ki bende alkol koması sandım :D sadece biraz fazla kaçırmış dicem ama 1.5 litre şarapla da ne kadar kötü olabilirsin ki :) baya açken içmiş herhalde

Toplam Hit: 8332 Toplam Mesaj: 52