Alkolizm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sago23
    Sago23's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben 21 yasında bi adamım.bir cok sorunlar yasadım ve uzn süredir alkol alıyorum.artık 7-8 bira dahi yetmemeye başladı.onu da geçtim gündüz olunca yani kalktıktan sonra bi iki saat icinde gözlerime bişeyler oluyor sanki ve böle insan yeni uykudan kalkar ya.o sersemlik vuruyor üstüme.algılamada ve kafa yormakta güçlük çekiyorum.sürekli bi uyuyasım oluyor.gün geçmicek gibi oluyorum fakat her ne hikmetse bi iki bira caktıktan sonra kafam düzeliyor sanki.aynı zamanda sunu da belirteyim depresyon tedavisi de görüyorum.gercekten sizden realist yorumlar bekliyorum alkolizme dogru bi gidiş var mı acaba?

sagooo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sosyopat
    Sosyopat's avatar
    Erkek
    gidiş değil sen bayağı varmışsın usta. Bol şans ;)

Eğer En İyisi Olmak İstiyorsan Sana Saygı Duymalarını Sağla, Saygı Duymalarını İstiyorsan Kimseye Saygı Gösterme, Kimseye Saygı Göstermezsen Saygıyı Sen İcat Ettin Zannederler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jerry
    jerry's avatar
    Erkek
    hayat zor...

GOD IS GOD http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam o ayaklar duman ayakları

adamı bozar

sen içmicem dediğinde içmessin

hem a.q birasında ne bok var

adam içse gider rakı içer votka viski bişeyler içer a.q birasında ne buluyorsunuz onu anlamıyorum

hocam eğer gerçekten böyle real bi durumda isen

ne bilim kendini hiç boş bırakma yeni arkadaşlar edin geçmişini sil

yanlız kalma ortamlara gir

sosyal faaliyetlere katıl

sen ne zaman kendini boş hissttiğinde işte o zaman böyle durumlarla karşılaşıcaksın.

hem sen gerçekten bir alkol bağımlısısı isen ne burdaki tahribat.com müridleri senin derdine çare bulur ne tıb senin derdine deva olur.

selametle

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sago23
    Sago23's avatar
    Erkek
    canni çok güzel söyledin abi.hepsi dogru.otokontrolumu kaybettigimi düsünüyorum.belkide alkolizme geciş asamasındayım.bi yandan da antidepresanlar hayatım sürekli bi uyusukluk halinde ya depresanlar ya alkol!!!

sagooo
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sago23 bunu yazdı:
    -----------------------------
    canni çok güzel söyledin abi.hepsi dogru.otokontrolumu kaybettigimi düsünüyorum.belkide alkolizme geciş asamasındayım.bi yandan da antidepresanlar hayatım sürekli bi uyusukluk halinde ya depresanlar ya alkol!!!
    hacım iradeni kullan kendine güven :) gerisini s. et

hayat toz pembe güzeldir diyenler yüzünden böyle olduğuna inanıyorum :)

sen o ortamı terket düzelirsin :D

tahribat.com buluşmalarına katıl :D içmeyi bırkaırsın :D

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

anti depresanları da bırak , alkolü de bırak , ve yaşadıklarından ders çıkararak geçmişide bir kenara bırak... 21 yaşındasın benden 2 yaş büyüksün ben 21 oldugumda öyle oldugumu hayal bile edemiyorum... herşey yerinde güzel.. ben bazen fazla sigara içiyorum nasıl içim gidiyor kendimi zehirledim diye... üstelik hani stres sinir yapmak isteyen için çok elverişli bi hayatım var her türlü sorunu yaratabilirim kendime.. ona ragmen mutlu mesut yaşıyorum keyfini sür hacı hayatının... ve emin ol baş edemeyecegin şey senin başına gelmez sadece özgüven gerekli... canın istemicek mi isticek arada bi içersin zaten yine... ama bu 2 bira içmeden kendime gelemiyorum modunda olmamalı... dedigim gibi o modtan çık ve sana zarar veren herşeyin üstesinden gelmeye bak , gelemediklerini unut inan hiç bişey kaybetmeyeceksin...

en kısa sürede saglıklı bi hayatın olması dilegiyle

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sago23
    Sago23's avatar
    Erkek
    ya olayın bende bittigini biliyorum zaten.işte dedigim gibi kontrol mekanizmasında bi sorun var galiba.işin boku cıkmak üzere.cok güzel seyler sölüyorsunuz.uygulamada eksiklerim olmasa keske

sagooo
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    aynı şeleri yaşadım geçer zamanla:)

merhaba arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz. https://www.youtube.com/user/lidersezer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek
    CaNNi bunu yazdı:

hocam o ayaklar duman ayakları

adamı bozar

sen içmicem dediğinde içmessin

hem a.q birasında ne bok var

adam içse gider rakı içer votka viski bişeyler içer a.q birasında ne buluyorsunuz onu anlamıyorum

hocam eğer gerçekten böyle real bi durumda isen

ne bilim kendini hiç boş bırakma yeni arkadaşlar edin geçmişini sil

yanlız kalma ortamlara gir

sosyal faaliyetlere katıl

sen ne zaman kendini boş hissttiğinde işte o zaman böyle durumlarla karşılaşıcaksın.

hem sen gerçekten bir alkol bağımlısısı isen ne burdaki tahribat.com müridleri senin derdine çare bulur ne tıb senin derdine deva olur.

selametle

Hoca Verilebilecek En Gerçekci Realist Yorumdu Bu. Ne demek Biradan ne anlıyorsun Rakı İç Votka iç.. Arkadasım Sorun Herkeste Var Ama Bunun Çözümü İçerek Onları Bir Süreliğine Unutmakdan Değil , Gerçekci Çözümlerle Tamamen Silmekten Geçer.Ezbere Konuşmuyorum Bende Aynı Durumdaydım.Sorunun Her Ne İse Ona Çözüm Arayalım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Bence antidepresanlarla alkolu birleştirme

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
Toplam Hit: 4067 Toplam Mesaj: 19