folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Alldebrid Artık Türkçe‘‘Tüm Sitelerden Premium İndirme‘‘

Alldebrid Artık Türkçe‘‘Tüm Sitelerden Premium İndirme‘‘

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

bana biraz tuhaf geldi, N kere 2 gün kullanmalık kayıt açıp sonsuza dek tüm sunuculardan beleşe  indirebilir öyleyse ?

herşeyin bir şeyi vardır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

hf preiumum var şu andabitince alayım denıyım bir sağolasın hocam türkçe olmasına sevındım :)

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Siteye pre üye olunça linkleri flashgete falan alabiliyormuyuz? firefox plug in de yapmış adamlar da nası kullançaz açaba flashgot plug in benzeri gibi bişey anlamadığım kadar ile ?

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:
    -----------------------------

bana biraz tuhaf geldi, N kere 2 gün kullanmalık kayıt açıp sonsuza dek tüm sunuculardan beleşe  indirebilir öyleyse ?

iki günde bir email açmaya üşenir insan ya, anca işin olucak önemli,lazım olucak acil,hemen anında alıp kullanıcan

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

neonell bunu yazdı:

xzxz bunu yazdı:

iki günde bir email açmaya üşenir insan ya, anca işin olucak önemli,lazım olucak acil,hemen anında alıp kullanıcan

üşenmeyecek çok insan çıkar emin ol. Ki zaten sebil değil 2 gün boyunca 3 5 tane premium hesabı kullanabiliyorsun ve fazla yaygın olmayan hesaplar.Yani ağzına bir pamak bal sürüp bırakıyor. 8 lira hiçbirşey hocam bu gün 1 film almaya gitseniz 2 lira bir sinema bileti 8 10 lira.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:

neonell bunu yazdı:

xzxz bunu yazdı:

üşenmeyecek çok insan çıkar emin ol. Ki zaten sebil değil 2 gün boyunca 3 5 tane premium hesabı kullanabiliyorsun ve fazla yaygın olmayan hesaplar.Yani ağzına bir pamak bal sürüp bırakıyor. 8 lira hiçbirşey hocam bu gün 1 film almaya gitseniz 2 lira bir sinema bileti 8 10 lira.

haklısın hocam, vallaha halen çekiyorum çok güzel bir servis, geçici email adresleri ile hesap alayım dedim bir kaç tane, o adresleri yemiyor, illa hotmail gibi yahoo gibi bi email istiyor.Ne güzel kayıt derdi olmucaktı email hesabı için :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ttbatti
    ttbatti's avatar
    Erkek

kayıt olurken doğrula yazan yerlere Şifreni tekrarla E-Mail Adresini tekrarla yazarssan güzen olur birde bayraktaki ismi Turkish yerine Türkçe yaz diğer ülkeler hep kendi dilleriyle yazılmış...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

venom88 bunu yazdı:

Siteye pre üye olunça linkleri flashgete falan alabiliyormuyuz? firefox plug in de yapmış adamlar da nası kullançaz açaba flashgot plug in benzeri gibi bişey anlamadığım kadar ile ?

evet zaten dikkat edersen yukarıda sana idm yi öneriyor kullan diye.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek

@panxer

meraktan soruyorum:

senin bu işten karın var mı ?

hani çeviri yapıyorsun, adamlar karşılığında ücretsiz pre üyelik verdiler mi ? karşılıksız iş olmaz, değil mi ? :)

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek

çok iyi bir sistem oluşturulmuşş olsa gerek

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
Toplam Hit: 15769 Toplam Mesaj: 64