Almanya Lokasyonlu VPS Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar devamlı mail adresi alabileceğim, öncelikle Trialini kullanabileceğim eğer sonuç alabilirsem 6 aylık ya da yıllık
    periyotlarla satınalabileceğim bir VPS arıyorum.

Almanya lokasyonu olması şart. Forumda aradım daha önceden paylaşılan https://vps.apponfly.com/   gibi AMA almanya lokasyonlu, ip değiştirince scamleyebileceğim bir site olursa da olur.

Server ya da vps işinden hiç anlamıyorum acemiyim o yüzden farklı bir öneriniz varsa da hepsine açığım.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

bu siteyi diğer konuda da görmüştüm ama şimdi denemek istiyorum eğer işime yaramazsa direkt ödeme yapıp almamın bir anlamı olmaz.
    1 gün ya da 1 saatlik dahi trialleri var mı ? ya da öyle bir hizmet sunan var mı ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Edit VPS'ymiş.

mkyb tarafından 23/Nis/19 20:24 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Edit VPS'ymiş.

hocam önceden VPN ile işimi görüyordum ama şimdi VPN ile kayıt yapınca hesaplar direkt bloke oluyor önlem almışlar. bir de VPS ile deneyeyim diyorum. eğer sonuç alırsam ona göre alıcam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Windscribe VPN yakalanma konusunda daha zor. Belli aralıklar işletim sistemi, tarayıcı bilgisini vs değiştiriyor. Konum değiştirme falanda var. Almanya lokasyon ücretsizdede var. Bir dene istersen.

Ek : Bazen tarayıcı bilgisini aşırı eski versiyon olarak değiştirdiğinden Google, YouTube gibi sitelere girişte problem yaşatabiliyor.

mkyb tarafından 23/Nis/19 20:37 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Windscribe VPN yakalanma konusunda daha zor. Belli aralıklar işletim sistemi, tarayıcı bilgisini vs değiştiriyor. Konum değiştirme falanda var. Almanya lokasyon ücretsizdede var. Bir dene istersen.

onunla işimi görüyordum zaten hocam sıkıntıyı onda yaşıyorum PROsunu aldım 1yıldır kullanıyordum şimdi hangi VPN ile denersem sorun yaşıyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    Lupin bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

onunla işimi görüyordum zaten hocam sıkıntıyı onda yaşıyorum PROsunu aldım 1yıldır kullanıyordum şimdi hangi VPN ile denersem sorun yaşıyorum.

https://proxy6.net

SOCKS5 kullan

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

google cloud alsana abi ? 300 dolar veriyo, 9-10 ay kullanırsın

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

google cloud alsana abi ? 300 dolar veriyo, 9-10 ay kullanırsın

hocam Rusça site olması sorun değil ama Türkçe olsa dahi anlamadığım işler :) konuda da belirtmiştim.
    Bilale anlatır gibi hani mümkün mü ?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Bunun haricinde Server alsak aynı işlevi görür mü ? Elinde olan var mıdır deneyebilecek benim yerime ?

Toplam Hit: 2265 Toplam Mesaj: 13
vps önerileri vps