Alt Beyinle İlgili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. arkadaşlar beyin kanaması geçirdikten sonra yürüyemememle ilgili geçen yine fizik doktoruna gittim. benim bilgilere baktı baktı dediki senin alt beyin hasar görmüş. doktorun demesiyle; alt beyin rutin tekrarlanan işleri halledermiş, yürüme konuşma gibi tekralanan şeyleri halledermiş. yani insan yürürken aynı anda konuşacağı zaman ekstra bişey yapmasına gerek kalmadan alt beyin otomatikman halledermiş bunları. benim ( şey * ) alt beyin bunu yapmıyormuş. benim alt beyine bunu her an hatırlatıp öğretmem lazımmış.

internette bulduğum bilgide şöyle;

ROM (Read-only Memory): Üzerine yazılamayan sadece okunabilen hafıza. İnsan beyninde ROM’a en çok tekabül eden şey omurilik veya alt beyin. Yani değiştirilemez kodumuz. Nefes almamızı, terlememizi, yürümemizi sağlıyor.  

bizimde "ROM"umuz varmış :D ben başka bişey demiyorum. bakalım daha nelerimiz çıkacak :D

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Bizim de romumuz varmış değil.

Bizdeki mekanizmayı taklit edip rom demişiz

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

bu alt-beyin alt-beyin deyip durunca, ne ki bu dedim. ^^` ama yine de açık değil. 

https://www.yenibiyoloji.com/wp-content/uploads/2017/08/beynin-kısımları.jpg

tam gerekli olan link görünmüyor. ^^`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

ben işte bu beyini öyle sarsmışımkiii. wv jetta arabada emniyet kemeri bağlıyken nasıl olduysa arabanın sağ arka kapı tarafını ceviz ağacına çarpmışım söylenene göre hızlıymışım emniyet kemeri takılıyken hemen arkasındaki koltuğa geçmişim. 

zavallı beyinciğim neler yaşamış :D bende kazadan önceki ortalama 2 sene shift+delete silinmiş durumda :DDD

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 828 Toplam Mesaj: 4
alt beyin