folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Altın Kemer Konusunda Yardım (Güreş Değil Kadınlar İçin Olan)

Altın Kemer Konusunda Yardım (Güreş Değil Kadınlar İçin Olan)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

hocalar merhaba,

Almanya'da kuzenim var o evlenecek, kız arkadaşı K.Maraşlı altın kemer diye tutturmuşlar..

araştırma işi de bana düştü.. 

ben Ankara'da oturuyorum tanıdık bi kuyumcu abi vardı sordum Ankara'da bulamazsın dedi bir kaç yeri aradı 70bin falan dediler kemere 600 gr imiş o da nereyi aradı bilmiyorum.. ama muhtemelen ya sahtesi alınacak ya da alınmayacak

hani bi piyasa araştırması yapıp fiyatlar aşağı yukarı bu arkadaş diye kuzenime sunmam sıramı savmam lazım..  bilgisi olan varsa ne biliyim yaşadığı şehirde olan sorabilecek olan falan olur, benimle paylaşırlarsa sevinirim

şimdiden teşekkürlerimi sunarım

Zugzwang
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

hocam sahtesi derken , gramajı küçük diyorsundur umarım :) sahtesi direk ayrılık sebebi olur yani :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek
    piradomim bunu yazdı

hocam sahtesi derken , gramajı küçük diyorsundur umarım :) sahtesi direk ayrılık sebebi olur yani :)

valla hocam internette gümüş olup altın kaplama olanlar falan var :D hani onlarda 2-3bin falan da muhtemelen öyle olursa danışıklı dövüş olur yoksa dediğin gibi ayrılık sebebi :D gösteriş için istiyo karşı tarafta videoda çıkması lazım diyolarmış...

zndmn tarafından 04/Haz/15 01:26 tarihinde düzenlenmiştir

Zugzwang
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

kızı alsın ailesini siktir etsin dereyi geçene kadar işte

DevilKingtr tarafından 04/Haz/15 03:00 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    zndmn bunu yazdı

valla hocam internette gümüş olup altın kaplama olanlar falan var :D hani onlarda 2-3bin falan da muhtemelen öyle olursa danışıklı dövüş olur yoksa dediğin gibi ayrılık sebebi :D gösteriş için istiyo karşı tarafta videoda çıkması lazım diyolarmış...

Olaya bak.. Normalde aileler çocuklarımız mutlu mesut bir aile kursun derler, bunlar ise biz gösteriş yapmak istiyoruz diyorlar.

Şimdi bir şey diyecem de... Vazgeçtim..

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Anlamiorum anliyamiorum arkadas evlenenler altin icinmi evlenior amk 1kg altin 36bin usd civarinda bide bu kemer benim bildigim 22 ayar oluo ayari dusuk biseye bakin mesela 14 ayar falan birde bana kalirsa cocuk o kizdan hemen vazgecsin gelecek pek iyi gelmeyecek onun icin

delimiyim ben?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Evleniyorum ayağına damat silkeleyenler. :) 

Evlenmeden önce bunu isteyen evlendikten sonra İstanbul merkezden daire, lüks otomobil, ailesine yazlık falan ister. Almanya'yı duyunca gözleri açılmış ne koparsak kârdır demişler gibi görünüyor. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Vakit kaybetmeden kizdan ayrilsin. Acik ve net.

Detaya iek istemiyorum ama gercekten ayrilsin. 3 aylik evliyim.

Dur be kadınnnn....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

30 gram icin 3 saat takilacak 600 gram 70k degerinde altin talep eden zihniyetle evlenilir yalniz kizin ailesi pazarlama dehasi.

sigara değil, balık olan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

kiralayın dostum. videoda çıksın sonra götürün geri verin :)

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

Sen kemer arastirmasini birak akli basinda dunyadan haberi olan kiz arastir

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 2425 Toplam Mesaj: 21