folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Amasra Sokakları

Amasra Sokakları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    M3RTXx bunu yazdı:
    -----------------------------

DeAd_BoDiEs bunu yazdı:
    eğer sanatçıysa bana bi tane sanat eserini söyler misin..?
    yada sesi biraz güzel olan sanatçı mı oluyo..?

dostum ne alakası var ben sanatçı diye iddaa etmedim gelmiş geçmiş en tipi düzgün rockcu bunu idda edebilirim sana ayrıca eger adamı sevmiosan sevmiyorum de laf kalabalıgı yapma bosuna iyi birisinin türkiyede öldügünde ancak degeri bilinirdi barış öldü bak degeri bilinio sevmiosanız yaptıgı müzige saygı gösterin biz sadece cok sevdik adamı akademi türkiyeden bu yana hep takip ettik türkiyede ölümü en cok koyanlardan biri oldu benim için....

Tipi düzgün en iyi rockçımı burda kasıklarımı tutarak gülerim. Sen yavuz çetini tanıyormusun türkiyenin en büyük blues gitaristiydi dünyanında bence önemli blues gitaristlerindendi. Müzik konusunda doğru düzgün sözü olup dillinde yıllar yılı kalmıyorsa ben ona sanatçı demem diyemem.

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bende içip içip virajı alamaip taklaya gelsem heykelimi yaptırcanızmı lan izmire?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M3RTXx
    M3RTXx's avatar
    Erkek

yavuz cetini biliyorum dostum ama barış kadar yakısıklımı sence ? barış ondan iyi sanatcı demedim tip olarak bakıyorum..:)

bi buna bak (barış)

http://music.elimiz.com/public/photos/138/baris_akarsu.jpg

bide yavuz abiye bak ...

http://www.lavinya.net/galeri/data/media/9/habermain1.jpg 

olaya bak abi ölüler üzerinden magazin yapıoruz birden  tuhaf oldum..:) 

www.baris-akarsu.com ADANA - BAG
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M3RTXx
    M3RTXx's avatar
    Erkek

nickimyok bunu yazdı:
    bende içip içip virajı alamaip taklaya gelsem heykelimi yaptırcanızmı lan izmire?

sen malmısın ? nerelisin sen kayserilimi ? kime laf vuruosun sen ? biraz araştırıp gelirmisin arabayı kimin kullandıgını falan ? sen içip içip virajı alamazsan adananın en güzel yerinde adına kerhane yaptırıcam oke ...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

ya bi siktirin gidin.. siz insanlığına mı yoksa tipine mi önem veriyorsunuz insanların ?..

yakışıklı diye mi üzüldün barış akarsu için.. saçmalığa bak ya..

mk ne adamlar öldü Türkyede yurtdışında bu kadar gösteriş yapılmadı.. bizim milletimiz bi acayip zaten.. normal sokakta görse kız gibi saç uzatmış die arkasından laf atar. şimdi öldü resmlerini asıyorlar.. ne diyim..  

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    M3RTXx bunu yazdı:

yavuz cetini biliyorum dostum ama barış kadar yakısıklımı sence ? barış ondan iyi sanatcı demedim tip olarak bakıyorum..:)

bi buna bak (barış)

bide yavuz abiye bak ...

olaya bak abi ölüler üzerinden magazin yapıoruz birden  tuhaf oldum..:) 

adamın tipine baktıına göre :D:D
    ulan ne adamlar var ya..
    barış akarsu sanatçı falan değildi..sadece şarkı söylüyodu sesi birazda olsa güzeldi sadece bu..
    sen bi şarkıcıyı tipine bakarak değerlendiriyosan senin müzik zevkinden şüphe ederim..
    tipine bakarak yorum yapıyosan aklından şüphe ederim..
    ve barış akarsu gibi ne olduğu bilinmeyen popüler kültür kurbanı bi adamla Yavuz Çetin i kıyaslıyosan senin taaaaaaa a.q ben...
    barış akarsu benim gözümde hiçbişeydir..müzikten iyi anlayan içinde bu böyledir..
    bi daha da asla bilip bilmeden popüler kültür kurbanı olup asla büyük bi sanatçı arkasından aptal aptal konuşma..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M3RTXx
    M3RTXx's avatar
    Erkek
    cursedcrow bunu yazdı:

ya bi siktirin gidin.. siz insanlığına mı yoksa tipine mi önem veriyorsunuz insanların ?..

yakışıklı diye mi üzüldün barış akarsu için.. saçmalığa bak ya..

mk ne adamlar öldü Türkyede yurtdışında bu kadar gösteriş yapılmadı.. bizim milletimiz bi acayip zaten.. normal sokakta görse kız gibi saç uzatmış die arkasından laf atar. şimdi öldü resmlerini asıyorlar.. ne diyim..

dostum sacmalama ya ben adana da bag ile birsürü yere gittim ilk atılan mesajları oku sanatcı mı diye sordu arkadas bende türkiyedeki en yakısıklı rockcu idi dedim ne alaka cem karaca cok mu yakısıklıydı bayılıodum o adama ...

ayrıca ewt benimde saclar uzun dershanedeki hocalar bile bi tuhafdı bize karşı top muamelesi yapılıo peki arkadslar madem uzun saçlı erkeklere top muamelesi yapılıo  neden piyasadaki topların sacı kısa örn. fatih yürek , arto , yıldo , hepsinin saçı kısa aq gelde bunları millete anlat...:D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M3RTXx
    M3RTXx's avatar
    Erkek
    DeAd_BoDiEs bunu yazdı:
    M3RTXx bunu yazdı:

bi buna bak (barış)

bide yavuz abiye bak ...

olaya bak abi ölüler üzerinden magazin yapıoruz birden tuhaf oldum..:)

adamın tipine baktıına göre :D:D
    ulan ne adamlar var ya..
    barış akarsu sanatçı falan değildi..sadece şarkı söylüyodu sesi birazda olsa güzeldi sadece bu..
    sen bi şarkıcıyı tipine bakarak değerlendiriyosan senin müzik zevkinden şüphe ederim..
    tipine bakarak yorum yapıyosan aklından şüphe ederim..
    ve barış akarsu gibi ne olduğu bilinmeyen popüler kültür kurbanı bi adamla Yavuz Çetin i kıyaslıyosan senin taaaaaaa a.q ben...
    barış akarsu benim gözümde hiçbişeydir..müzikten iyi anlayan içinde bu böyledir..
    bi daha da asla bilip bilmeden popüler kültür kurbanı olup asla büyük bi sanatçı arkasından aptal aptal konuşma..

şuurunu sikim senin yavuz cetin ile sanatını mı kıyasladım barışın suurunu beynine giden yolları sikim senin....attıgım mesajları iyi oku embesil herif..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leyla
    Leyla's avatar
    Dişi
    Yakisiklida yakisikli tutturmussunuz Allah askina.Saci sakali kessin o zaman gorurum yakisikliligi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

konuyu hortlatıyorum :) 

yılbaşında amasradaydım. sokaklar gene aynı :)  

barış akarsuyu cok seviyorlar. 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
Toplam Hit: 3151 Toplam Mesaj: 22