folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Amatör Çömez Üye Varda Neden Profesyonel Üye Olmasın?

Amatör Çömez Üye Varda Neden Profesyonel Üye Olmasın?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

yok hocam öle yılla login sayısıyla olmaz da, belki adam işinin ehlidir, belki verdiği ipuçları ile diğer müritlere çözüm sunmuştur, ozaman istek üzerine, üyeye güvenebilirsiniz yazdıralım en iyisi :)

boşver bence. rütbeymiş, pro üyeymiş salla gitsin. kimin ne olduğunu biz bilelim yeter. profile güzel bi yorum at, bence o onun profösyonelliğini gösterir bu da yeder.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuz_ruhu_03
    tuz_ruhu_03's avatar
    Erkek

gerrenk yok.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Abi profildeki yorumlardan bahsetmişsin iyi güzelde benim gibi çok arkadaş vardır tbt yi uzun zaman takip edipde geç üye olan bundan dolayıda çoğu müridle tanışıklığımız yokki adam gelsin yorum yazsın. Valla tek tek millete pm atıcam tanışmak için :)

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

-----------------------------

ben ayrılcılık olsun demiyorumki müridlerin daha çok kendilerini geliştirmesi site için birşey yapması için teşvik

mürid örneğin 10 döküman yazar 20 haber ekler v.s konu olur öyle olur amaç o teşvik

-----------------------------

İşte senin dediğin olay olduğu zaman Profesyonel olmak için 10 döküman yazar 20 haber ekler. sonrada enaniyet gelir bulur, tepeden bakmaya başlar. Ama şu ana kadar  döküman ve haber ekleyenler bunu TBT için yaptı. Riya girer işin yaren.

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Sınıf ayrımına gider, en son isteyeceğimiz şey...

amatör üyelikde zaten cok kısa bir süre sonra kalkıyor ortadan herkez normaldir, mod admin üye ayrımı yoktur olmayacaktır

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Dj_Alper bırak bu laf dolandırma ayaklarını "Ben Yönetimden Yıldız Talep Ediyorum" de :P

İstek yap benim nickin altında "Profesyonel Üye"  yazsın diye yönetime, vermezlerse ben bi şey bilmiyorum :)

Konunun açılış zamanının çektiğin eğitim videolardan sonra olmasını gözden kaçırdık sanma  :P :P :P

Amatör üye Pro üye muhabbeti senin gibi Değerli Müridimize yakışmıyor :)))

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Hayatta Olmaz ÖyLe Birşey YaparLarsa

2 Gün Sonra Pro Üye Olmak İçin Post Kasan Adamlar Görürüz Sadece

Rahatmı Batıyor Alper Reis

:D

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Tahrigold member.

Bugünün en cix üyeleri sıralaması falan :P

λ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

bencede olabilir

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWRE
    EWRE's avatar
    Erkek

oldu olcak ayın üyesini seçelim bannerada vesikalık fotoğrafını koyarık :)

karda iz bırakan makineye ne denir... karizmatik (fikret espri corp.)
Toplam Hit: 10583 Toplam Mesaj: 71