Amazon Kullanilmis Kitap Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Beyler aranizdan amazondan kullanilmis kitap alan varmidir ? kitap 30 dolar adamlar 3 dolara satiyor like new falan yazmislar %98 oranli saticilar. 4 dolarda shipping var 7 dolara gelior 2 hafta icinde elinde olur yazmislar. 

Alsak gelirmi gumruk falan takilmaz dimi sknti falan cikarmi acaba

ornegin bu kitap : http://www.amazon.com/gp/offer-listing/0071591060/ref=dp_olp_all_mbc?ie=UTF8&condition=all

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

Beyler aranizdan amazondan kullanilmis kitap alan varmidir ? kitap 30 dolar adamlar 3 dolara satiyor like new falan yazmislar %98 oranli saticilar. 4 dolarda shipping var 7 dolara gelior 2 hafta icinde elinde olur yazmislar. 

ornegin bu kitap : http://www.amazon.com/gp/offer-listing/0071591060/ref=dp_olp_all_mbc?ie=UTF8&condition=all

takılmaz gumruge 4 dolar bedelı var zaten takılırsa da faturanı gosterırsın cıktı alırsın bır skıntı olmaz önceden alan arkadasım vardı fakat gumruk garıp 1 seneyı askın suredır. dırekt fedex fılan dhl kullan yada ups onlara odersın cıkarsa ptt ıle ugrasma rıske gırmek ıstemıyorsan 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskembeci
    iskembeci's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

100 dolara kadar yolu var hocam. Hele gümrük ikinci el kitap olduğunu görünce çüküne bile takmaz doğru sepete sallar :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

amazon gumruk vergisi varsa odeme kisminda bedeli aliyor. sen gumruk ile ugrasmiyorsun hocam.

like new demisler ama acaba oyle mi? benim de almak istedigim bazi kitaplar var cok pahali.

bu arada kitaplardan bir kacini sepete ekleyip denedim 25-30 dolar kargo cikariyor. 4 dolar kargo ucreti amerika icin. dikkat et ona hocam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Amerikadayken okulun ingilizce kitaplarını amazondan almıştım adamlar zaten orada not dusuyor içleri yazılı veya şu şekildedir kitaplar diye .. al bi sorun olmaz boşuna yüksek paralar verip sıfırını alma derim.

Turkiyeye gelirmi bilmem ben hic denemedim.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

Lotr 3 ü 1 arada almıştım, sıkıntı yok.

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskembeci
    iskembeci's avatar
    Erkek

Hocam Amazon'da kitap fiyatları kol gibi :D İkinci el bile orjinalin 5 dolar altı amk. Üçüncü dünya ülkelerine jigololuk yaparak dünya devi oldu adamlar :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

ben amazondan kitap da alirim, kitap da satarim. bazen valorebooks ta daha ucuz oluyor, ama international edition, paperback. Turkiye icin daha mantikli olabilir.

All I need is a possibility.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Aciklamalar icin tesekkurler bu shipping fiyati olarak bisi cikmadi bende nekadar tutacagi yada ben goremedim daha once alanlar nekadar odediler acaba 1 kitap icin kargo ucreti

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

bu takılır mı gümrüğe http://www.amazon.com/Essential-Grammar-Use-Answers-Self-Study/dp/1107480558/ref=sr_1_39?s=books&ie=UTF8&qid=1455722129&sr=1-39&keywords=essential+grammar+in+use&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011%2Cp_n_condition-type%3A1294425011 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
Toplam Hit: 1533 Toplam Mesaj: 10
amazon