Amazon.Com.Tr Açılmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    Janitschar bunu yazdı

konuyu hortlatalım...

Yok aga ne ürün skalasında bir gelişme var ne de fiyat uygunluğunda...açılmasından bu yana bir ay geçtiği halde

Amazon Türkiye'nin yerel kıroluğuna uyum sağlamış...

Önereceğiniz ürün var mı diye soracam da sormaya korkuyorum

yazıklar olsun :)

DH ölücüleri ilk günden stokların ırzına geçtikleri için amazon ve satıcılar işe uyandı. bu saatten sonra ucuza bişi bulmak çok zor.

Ölücüler Dünyanın her ülkesinde var,sorun Amazon'da...

Acaip derecede agresifim !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Hocalar, amazon amerika sitesinde satılan mallar var biz orada beğenip buradaki amazon üzerinden getirtme şansı falan öyle şeyler var mı? yoksa tamamen local türkiyeden mi alabiliyoruz? amerikadan falan getirtme olayı olsa güzel olurmus ya. Var mı bilen eden duyan böyle bişi?

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

amazon bildigin hepsiburada farkı yok

"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

3 ürün aldım şu ana kadar ;

-64GB SD Kart

-1TB Seagate Harici Hard Disk

-Jak Çoğaltıcı

Ürünlerde bir sıkıntı yaşamadım.3 üründe neredeyse 24 saatten az sürede geldi. 

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dadaloglan
    Dadaloglan's avatar
    Erkek

Mübarek Cumada Hb ile baya kapıştılar. Millet bir şey alacağı zaman oraya da bakıyordu. Yorumlardan anladığım kadarıyla daha ucuza ürünler buluyorlardı.

Ayran, şalgam, demsiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    Dadaloglan bunu yazdı

Mübarek Cumada Hb ile baya kapıştılar. Millet bir şey alacağı zaman oraya da bakıyordu. Yorumlardan anladığım kadarıyla daha ucuza ürünler buluyorlardı.

1tb hard disk 215tl'ydi daha ucuzunu göremedim ben :D

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı
    Dadaloglan bunu yazdı

1tb hard disk 215tl'ydi daha ucuzunu göremedim ben :D

Geçen sene aynı fiyata 2 tb almamıştım, şimdi bunu bari alayım dedim, 2 saat sonra tükenmiş:/

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Tv alayim dedim. Fiyati uygun bir urun buldum. Banka karti ile alisveris yapmak istedim. Isbank kartimi maestro olarak tanidi fakat eklememe izin vermedi. Ziraat bank kartimi denedim, ekleyebildim. Siparisi v.s. gectim fakat odemeyi cekemedi.

Ilk kart ekleme ekraninda bankamatik kartlarinda islem limiti olabilir diye uyari gosteriyor. Neyse limit arttirimlarimi ve karti yurtici-yurtdisi alisveris kisitlarini kaldirdim. Kendileriyle iletisim kurdum. Yine cekilemedi. Hangi kart ile islem yapamadigimizi goremiyorlarmis. Bankayi aradim. Bankaya 3d secure den kaynakli bir durum ise kapatabilir misiniz dedim. Yanit olarak sistem ekranında yalnizca 3d secure guncelleme secenegi oldugunu ogrendim :) Acma kapama yok ama guncelleme var ilginc. Bu sirada cekim denemelerine baktirdim. 74387434 kere denemis cekememis. Hata kodu olarak limit problemi dondurmus(limiti arttirdigimi gorup teyit etmelerine ragmen limit problemi gorunmesine kendileride sasirdilar).

Fiyat acisindan amazon urunu sectigim icin epey ekonomik gelmisti. Ama alisverisi degerlendirmek icin sonlandirmam gerekiyor. Bu asamaya kadar musteri hizmetleri dahil bir sorun yasamadim. Nette banka karti ile problem yasayanlara yol gostersin diye yazayim istedim.

Soru: Kredi karti harici enpara ile alisverisimi gerceklestirebilir miyim? Enparaya internet uzerinden kayit olunca, enkart olmadan ve dosyalar imzalanmadan (alisveris sonu musteri islemlerini yine hallederiz muhim olan siparisi iptal etmeden almak) hemen bankamatikten para yatirsam alisverisi bitirebilir miyim? Yetkili bir aggbi aciklasa guzel olur.

Selamlar

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    tarzan bunu yazdı

Tv alayim dedim. Fiyati uygun bir urun buldum. Banka karti ile alisveris yapmak istedim. Isbank kartimi maestro olarak tanidi fakat eklememe izin vermedi. Ziraat bank kartimi denedim, ekleyebildim. Siparisi v.s. gectim fakat odemeyi cekemedi.

Ilk kart ekleme ekraninda bankamatik kartlarinda islem limiti olabilir diye uyari gosteriyor. Neyse limit arttirimlarimi ve karti yurtici-yurtdisi alisveris kisitlarini kaldirdim. Kendileriyle iletisim kurdum. Yine cekilemedi. Hangi kart ile islem yapamadigimizi goremiyorlarmis. Bankayi aradim. Bankaya 3d secure den kaynakli bir durum ise kapatabilir misiniz dedim. Yanit olarak sistem ekranında yalnizca 3d secure guncelleme secenegi oldugunu ogrendim :) Acma kapama yok ama guncelleme var ilginc. Bu sirada cekim denemelerine baktirdim. 74387434 kere denemis cekememis. Hata kodu olarak limit problemi dondurmus(limiti arttirdigimi gorup teyit etmelerine ragmen limit problemi gorunmesine kendileride sasirdilar).

Fiyat acisindan amazon urunu sectigim icin epey ekonomik gelmisti. Ama alisverisi degerlendirmek icin sonlandirmam gerekiyor. Bu asamaya kadar musteri hizmetleri dahil bir sorun yasamadim. Nette banka karti ile problem yasayanlara yol gostersin diye yazayim istedim.

Soru: Kredi karti harici enpara ile alisverisimi gerceklestirebilir miyim? Enparaya internet uzerinden kayit olunca, enkart olmadan ve dosyalar imzalanmadan (alisveris sonu musteri islemlerini yine hallederiz muhim olan siparisi iptal etmeden almak) hemen bankamatikten para yatirsam alisverisi bitirebilir miyim? Yetkili bir aggbi aciklasa guzel olur.

Selamlar

bende Banka kartı ile çok denedim hocam olmuyor kredi kartını ekleyince oldu 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snncr
    snncr's avatar
    Banlanmış Üye
    Dişi

Ürün yelpazesini genişletmesi lazım yoksa iş yapamazlar ülkemizde :D 

Toplam Hit: 6211 Toplam Mesaj: 37
kindle