folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Amd Rx 470 Rx 480 Rx 570 Rx 580 Ekran Kartı Bulabilirmiyiz

Amd Rx 470 Rx 480 Rx 570 Rx 580 Ekran Kartı Bulabilirmiyiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek
    TeLeVoLe bunu yazdı

Arkadaşlar Basit bir Rigin Kurulum maliyeti 10 -12 bin arası.
    Sapphire Nitro + OC 8 Gb ekran kartları 1500 Lira. 6 Tane alsanız 9000 Lira.
    Psu Sonic PCI expres aparatları alın size ettimi 10.000 TL

Birde çalıştırığ modlayıp kazmasını bekliyeceksiniz. 
    Bence Polodai Paribudai koinimde ve Kraken ve BTC-e de trade yapın çok daha kazanırsınız.

Hali hazırda 2 BTC ile girdim  şu anda elimde 11 BTCden fazlası var. Rig Scrypt miner felan kullanmayın. Direk Borsada al-sat yapın çok daha kara çıkarsınız.

Halihazırda şuan her yerde kart sıkıntısı var. zorluk seviyesi günden günden artıyor. 32 GB ekran kartlarını kullansanız bile ömrü miningde en fazla 6 aydır.

BTC ile mi oynuyorsun altcoin ile mi alt ise hangisi :)

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeLeVoLe
    TeLeVoLe's avatar
    Erkek
    override bunu yazdı
    TeLeVoLe bunu yazdı

Arkadaşlar Basit bir Rigin Kurulum maliyeti 10 -12 bin arası.
    Sapphire Nitro + OC 8 Gb ekran kartları 1500 Lira. 6 Tane alsanız 9000 Lira.
    Psu Sonic PCI expres aparatları alın size ettimi 10.000 TL

Birde çalıştırığ modlayıp kazmasını bekliyeceksiniz. 
    Bence Polodai Paribudai koinimde ve Kraken ve BTC-e de trade yapın çok daha kazanırsınız.

Hali hazırda 2 BTC ile girdim  şu anda elimde 11 BTCden fazlası var. Rig Scrypt miner felan kullanmayın. Direk Borsada al-sat yapın çok daha kara çıkarsınız.

Halihazırda şuan her yerde kart sıkıntısı var. zorluk seviyesi günden günden artıyor. 32 GB ekran kartlarını kullansanız bile ömrü miningde en fazla 6 aydır.

BTC ile mi oynuyorsun altcoin ile mi alt ise hangisi :)

En büyük vurgunu ZCash'ta yaptım.  %186 prim yaptı.
    Daha sonra LTC ve ETC Market hacimlerine göre aldım. 1-2-3 Gün elde beklettim.  Sonrası altın vuruş.
    Daha sonra Digibyte ve Rippleye yöneldim. 10 BTC'lik toplu bir artımla market hacmindeki yükselişi birde altcoinin %10 artması otomatik olarak +1 BTC hesabıma ekleniyordu. 
    Şu anda Elimde ZCash var 6 BTC'lik aldım. 4 BTC'de Ripplee. Yarınki Çin Borsasına eklenirse Güzel bir kar bırakır.

Mahallenin Tavuk Hırsizı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Ben bu konuyu eth daha 7 dolarken açmıştım o zaman da elektrik parası şu bu al sat yap diyen vardı şimdi eth olmuş 250 dolar halen al sat elektrikmparası diyen var. Yorum yok.

Toplam Hit: 3113 Toplam Mesaj: 24
ethereum rx470