folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Amerika'dan Türkiye'ye Para Transferi

Amerika'dan Türkiye'ye Para Transferi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selamlar, 

Bi arkadaşın 100 usd kadar borcu var, work and travel ile amerikaya gitti. En düşük komisyon ile nasıl yollayabilir bilgisi olan var mı? 

Btc veya ethereum falan cüzdan açsam kredi kartından yükleyebilir mi direk? 

Veya western union vs alternatifler neler? 

Teşekkürler 

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

btc ethereum falan gönderebilir dediğiniz gibi kredi kartından. cüzdanı türk bir siteden açın, o şekilde hızlıca transfer yaparsınız. ya da forumdan birinin hesabına gönderin o size nakit göndersin. 

western union için bankaya gitmeniz gerek. garanti online işlemlerden alıyorum ben ama arada hata veriyor, gönderen kişi mtcn'yi değiştirmek zorunda kalıyor tekrar. o yüzden sizin de bankaya gitme ihtimalinizi varsayıyorum ve resmi iş gününde bunu yapabileceğinizi düşünüyorum. yoksa garanti hesabı olan birinin de hesabından denersiniz o kolay. size kalmış

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheDarkSwordMaster
    TheDarkSwordMaster's avatar
    Erkek

RIA diye bi sirket var oradada olabilir onu bi arastirin ufak bi fee ile yollamak 15 dk 

Yok
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

ben western union online ile gonderiyorum. her transferde $5 kesiyorlar. alici turkiye'deki herhangi bir ptt subesinden cekebiliyor. turkiye'den amerika'ya online transfer olmuyor fakat amerika'dan turkiye'ye oluyor.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek

Skrille hesap oluştursun oradan yollasın para anında skrill hesabına gelir. Ama 3-4 güne anca çekersin galiba

Bizi bilen bilir, bilmeyen kendi gibi bilir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

transferwise

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

Western Union

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yazsana bize hacı btc ile yollarssın. hatta btc yide çekme at bi coine 2 ye katla :D

İmzalar Kaldırılsın!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

google wallet

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

app store parası olarak alsın sen telefponuna yükle yada sana kontör alsın :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

btc ethereum falan gönderebilir dediğiniz gibi kredi kartından. cüzdanı türk bir siteden açın, o şekilde hızlıca transfer yaparsınız. ya da forumdan birinin hesabına gönderin o size nakit göndersin. 

western union için bankaya gitmeniz gerek. garanti online işlemlerden alıyorum ben ama arada hata veriyor, gönderen kişi mtcn'yi değiştirmek zorunda kalıyor tekrar. o yüzden sizin de bankaya gitme ihtimalinizi varsayıyorum ve resmi iş gününde bunu yapabileceğinizi düşünüyorum. yoksa garanti hesabı olan birinin de hesabından denersiniz o kolay. size kalmış

Hocam en güvenilir cüzdan hangi siteden açılır ? Bitcoin.org ne işe yarıyor ? beni bilgilendirirseniz çok sevinirim

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
Toplam Hit: 2053 Toplam Mesaj: 14
türkiye para transferi amerika