folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Amerikan Kahramanını Selamlayın!

Amerikan Kahramanını Selamlayın!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Ya hahah cok guldum, Twitter'daki isinin son gununde olan kimligi belirsiz bir kisi Trump'in twitter hesabini silmis :D

http://sptnkne.ws/fRxa

Su an hakkinda amerikan kahramani, nobel baris odulu verilsin falan gibi haberler yapiliyor.

Biraderimizin cesaretine tahribattan da bir dakikalik saygi durusu cikar diye dusunuyorum :D 

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Slm.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Amerika tarihi boyunca gördüğüm en gereksiz, ne dediğini bilmeyen başkanı. İyi yapmış kim yapmışsa.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

bizim de kapatılmasını istediğimiz listesi var. işten atılacak başka twitter çalışanları varsa pm lütfen

http://yanduvar.blogspot.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

haberler de gördüm şimdi ahahshahaha efsane :D

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

bu bilgiyi aklımdan nasıl silebilirim?

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Amerika tarihi boyunca gördüğüm en gereksiz, ne dediğini bilmeyen başkanı. İyi yapmış kim yapmışsa.

Insanlarin radikalizme bir yatkinligi var hocam. Zorlasan evrimsel bir aciklamasi vardir kesin. Ben de sahsen oyleyim. Lisede komunist takilirken bile odamda duvarda hitler'in resmi vardi :(

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

yav bu adam bu kadar kötü,bu kadar cahil,bu kadar aptal,konuşmayı bilmeyen bir adamsa bu kadar parayı nasıl kazandı amk 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    AMpul bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Insanlarin radikalizme bir yatkinligi var hocam. Zorlasan evrimsel bir aciklamasi vardir kesin. Ben de sahsen oyleyim. Lisede komunist takilirken bile odamda duvarda hitler'in resmi vardi :(

Zorlamana hic gerek yok alfa konseptinin modern siyasette disavurumu direkt. Iste bunlar hep seks(sizlik :p)

sigara değil, balık olan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Amerika'nın Erdoğan'ı. Hep biz mi Amerikaya özeneceğiz, bir sefer de onlar bize özenmişler.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Bence Gerçek Anlamda Bir Amerikan Başkanı.. Olması Gereken Kişi.. 

Diğerleri genelde hep orta sınıftan gelmiş Bürokrat - Siyasetçi Memur  takımı.. Ama Trump gerçekten Zengin, kapitalist sınıfın temsilcisi

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 7748 Toplam Mesaj: 60
twitter trump