Amon Amarth | 6 Aralık 2008 | Parkorman |

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    bilet fiyatları
    1.Kategori: 56,00 YTL Sahne Önü 
    2.Kategori: 34,00 YTL Normal Giriş 
    ön bilgi

- Organizasyon şirketi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
    - Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.

etkinlik hakkında bilgi

Isveç metalinin dev grubu Amon Amarth 6 Aralık 2008 Cumartesi günü tek bir konser için Türkiye'de.

1992 yılında Stockholm'un bir banliyosu olan Tumba'da kurulan Amon Amarth, o günden bugüne Avrupa'nın sayılı metal grupları arasında yerini aldı.  

Amon Amarth'ı aynı türde müzik yapan diğer gruplardan ayıran en belirgin özellikler arasında akılda kalıcı melodiler ve epik şarkı sözlerinin yanısıra şarkılarında Viking mitolojisinden bolca yararlanmaları sayılabilir.

İlk dönem demo kayıtlarının ardından ilk çıkışını "Sorrow Throughout The Nine Worlds" albumuyle yaptı. Daha sonra unlu plak şirketi Metal Blade ile anlaşma imzalayan grup "Once Sent From The Golden Hall" albumunu yayinladi. Ayni yil davulcu Martin Lopez'in Opeth'e katılmak üzere gruptan ayrılmasıyla yerini Fredrik Andersson aldı. Bu da kadrodaki
    son değişiklik oldu.

Daha sonra Amon Amarth sırasıyla 1999 ve 2001 yıllarında "The Avenger" ve "The Crusher" albümlerini yayınladı. Aynı dönemde yoğun bir turne programına giren grup 2002 yılında tekrar studyoya girerek 'Versus The World' albümünü piyasaya çıkardı. Bu albümden hemen sonra 3 Amerika ve 1 Avrupa turnesine çıkan Amon Amarth'ın canlı performansı metal camiasinda adından söz ettirmeye başladı. Yoğun turne programı sonunda Amon Amarth'ın o güne kadar listelerde en üst sıraya yükselen albümü 'Fate of Norns' yayınlandı.         

2006 Ocak ayında grup son albümleri 'With Oden On Our Side' üzerinde çalışmaya basladı.

Uzun lafın kısası kaçırılmıcak bi konser kesinlikle gidicem.Haberini tahribata vereyim dedim görmeyen duymayan vardır.Fiyatlarda ucuz bu kalitedeki bi gruba göre.Dünkü bok evanescence 90 ytl idi 2007 de :|

linkte verelim:

http://www.biletix.com/event.htm?id=JAMON

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek
    Çok gitmek isteyipte gidemeyeceğim konser

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek
    fiyat iyi.

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek

dreampark87 bunu yazdı:
    -----------------------------

sebep? :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    şansımın  içine ediyim hastalanıcak zamanmıydı :S

Living Death
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    up :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeelzeBuB
    BeelzeBuB's avatar
    Erkek
    konudaki tek kararsızlığım sahne önümü alsam normal mi?

hadi ordan seksi!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek

BeelzeBuB bunu yazdı:

hojam sahne önü alırsan pogo olmaz böle sakin sakin izlersin konseri bol bol resim çekersin. en son uni-rock fest da kamp+kombine almıştım.bende alırken tereddüte düşmüştüm sahne önü alsam mı diye ama iyi almamışım dedim.zevki çıkmıyo ki :D ne öle süt dökmüş kedi gibi izliyodu  sahne önündeki elemanlar :) ötede biz kopyoduk :) bundada normal almak iyidir. zaten biraz erken gelip alt gruplardaki fiyaskoyu önlerden seyredip ana grubu beklemek en mantıklı iş. :)ben öle yapcam şahsen. hatta tahribatça beraber gidelim bu konsere :) haberleşelim :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeelzeBuB
    BeelzeBuB's avatar
    Erkek
    nickneyime bunu yazdı:

BeelzeBuB bunu yazdı:

hojam sahne önü alırsan pogo olmaz böle sakin sakin izlersin konseri bol bol resim çekersin. en son uni-rock fest da kamp+kombine almıştım.bende alırken tereddüte düşmüştüm sahne önü alsam mı diye ama iyi almamışım dedim.zevki çıkmıyo ki :D ne öle süt dökmüş kedi gibi izliyodu  sahne önündeki elemanlar :) ötede biz kopyoduk :) bundada normal almak iyidir. zaten biraz erken gelip alt gruplardaki fiyaskoyu önlerden seyredip ana grubu beklemek en mantıklı iş. :)ben öle yapcam şahsen. hatta tahribatça beraber gidelim bu konsere :) haberleşelim :) 

ya sahne önü alırsam iki tarafta da durabilirimki gerekirse ordan çıkıp pite girerim sonra izlemek için gerim. under the northern star gibi bi şarkıda pogo olmaz örneğin bende gider izlerim :D 

hadi ordan seksi!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek

BeelzeBuB bunu yazdı:
    nickneyime bunu yazdı:

BeelzeBuB bunu yazdı:

ya sahne önü alırsam iki tarafta da durabilirimki gerekirse ordan çıkıp pite girerim sonra izlemek için gerim. under the northern star gibi bi şarkıda pogo olmaz örneğin bende gider izlerim :D 

o konuda haklısın :) dicek bişe yok

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek
    nickneyime bunu yazdı:

dreampark87 bunu yazdı:

sebep? :)