folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Anakartı Kullanılmaz Hale Getirmem Lazım...

Anakartı Kullanılmaz Hale Getirmem Lazım...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanal_Zeka
    Sanal_Zeka's avatar
    Erkek
    abi bios qüncellemesi yaparken yarıda kesersen anakart bi daha çalışmaz diye biliyorum. sen şu bios olayına bi bak istersen. ama servisinizin bunuda düzeltme gibi imkanı varsa bilemem :D

Tbt"de Konu Konu Gezip Tüm Müritlerin İmzalarını Okuma Gibi Bi Alışkanlık Kazandım :))))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek
    vukuat bunu yazdı:
    -----------------------------
    bunu daha önce denedim sonuç olumlu manyetolu çakmak manyetosu ile bios un bacaklarına olmadı işlemcinin ramin bacaklarına manyetik elektrik gönderiyorsun ve haşat oluyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

RapidShare bunu yazdı:

:|     basit bir soru üstündekı jumper ları girişlerınden 1-2 sını kır  anlaşılmaz da

sok ordan komple

tenik servisteki çalışanlar salakmı? yada körmü? adamların ellerinde bir ton alet edevat var butip hataları tespit etmek için 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

Geronymo51 bunu yazdı:
    İllede yazılımsal olmasına gerek yok. Farklı bios güncellemesini bi denemek lazım ama kartın geri dönüşü olmaması lazım. Kesin sonuç değişim olması gerek. Bi zamanlar arızalı bi power supply vardı elimde nasıl yaptığını anlamamıştım ama taktığım makinada anakart ram işlemci ne varsa yakıp atıyordu.

tamam o dediğin voltaj dengesizliğinden kaynaklanıt  şöylede bir şey yapabilirsin, çalıştır anakartı RASM slotlarına su dök şase yapsın yansın :D

Mevzu derin | Papikolas Planet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek
    Bu konularda teknik olarak donanimsal duzeyde bir malumatim bulunmuyor ama anakart'in pilini araklamakla ise koyulmani onerebilirim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanal_Zeka
    Sanal_Zeka's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:
    Bu konularda teknik olarak donanimsal duzeyde bir malumatim bulunmuyor ama anakart'in pilini araklamakla ise koyulmani onerebilirim.

bence senin önerin sana kalsın concept :) servisteki adamlar pilin olmadıqını qöremiyecek kadar kör olamazlar ya :)

Tbt"de Konu Konu Gezip Tüm Müritlerin İmzalarını Okuma Gibi Bi Alışkanlık Kazandım :))))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Sanal_Zeka bunu yazdı:
    abi bios qüncellemesi yaparken yarıda kesersen anakart bi daha çalışmaz diye biliyorum. sen şu bios olayına bi bak istersen. ama servisinizin bunuda düzeltme gibi imkanı varsa bilemem :D

Katılıyorum arkadaşa 

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

Sanal_Zeka bunu yazdı:

Concept bunu yazdı:

bence senin önerin sana kalsın concept :) servisteki adamlar pilin olmadıqını qöremiyecek kadar kör olamazlar ya :)

Arkadasim kimin pili aldigini bilecek kadarda criminalistics bilimiyle hasir-nesirler mi? Hadi bakalim su sanal (suni) zekanla bunuda cevapla, olur mu?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanal_Zeka
    Sanal_Zeka's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:

Sanal_Zeka bunu yazdı:

Concept bunu yazdı:

Arkadasim kimin pili aldigini bilecek kadarda criminalistics bilimiyle hasir-nesirler mi? Hadi bakalim su sanal (suni) zekanla bunuda cevapla, olur mu?

:)))) valla senin bu sorularına beni bırak albert einstein bile cevaplıyamazdı sanırım. çok criminalistics bi soru sormuşun. acaba tbt de bunu cevaplıyabilecek bi mürit var mı çok merak ediyorum :)

mesela ilk fikir benden qelsin hadi bakalımda bulalım şu pili

servise qiderken kargodaki elemanlarda çalmış olabilir...

Başka...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yerebakan
    yerebakan's avatar
    Erkek
    Herkesin ne güzel fikirleri varmış, 'Tahribat' adına :)

-_-
Toplam Hit: 4294 Toplam Mesaj: 32