Anarchy Book

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutay
    tutay's avatar
    Erkek
    belki bu kitap verilmiştir ama ben forumda göremeyince veriyorum gerçi ingilizce ama belki işinize3 yarar.adam okulda olay çıkarmayı bile anlatmış!!
    http://rapidshare.de/files/15149100/Anarchy_Cookbook_2000_.pdf.html
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    Sağol kardeş.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    çok iyi ingilizce bilsem benim burda işim ne söylermisin acaba yinede paylaşım için sağol
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutay
    tutay's avatar
    Erkek
    sen de haklısında ne yapıyım yani 250 sayfa kitabı turkçeye mi çevireyim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Paylaşım güsel saol..

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Beyler bence Forumda bir çeviri bölümü açalım. Böyle yabancı dillerde olan fakat çok yararlı kaynakları türkçeye hep birlikte çevirelim. Herkes bir sayfa çevirse güzel olmaz mı

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    güzel olmaz herkes kendine göre yorumlıcak bence hoş olmaz

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korn
    korn's avatar
    Erkek
    arkadaşım sağol anarchy gerçekten çok bok bişe.

Silkroad Wenicede olanlar; cradle-of-filth00@hotmail.com adresini eklesinler.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Beyler emin olun eğer ingilizce seviyesi üst kişiler yapılırsa yorum farkının pek önemi kalmaz. Anarşi ye bende karşıyım tabi

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek
    valla siz harbi çömez oğlu çömezsiniz, burda türkçesi varken biraz araştırsanız bulcaksınız, türkçeye çevirelim çeviri bölümü açalım gibi lagaluga yapcağınıza bakın türkçesi var(tamam bazı ingilizce kaynakların türkçeye çevrilme fikri güzel).

aha buda linki: http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=13724
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    ingilizceolması da ii oldu ..ingilizceyi unutmamak için diğer kitapları okuyunca sıkıyoo ... sevdiğin/ilgi alanına girn böle bişi olunca istekli okuyosun ve pratik yapmış oluyosun.. ..forumda da zaten bayağı anadolu lisesi vs..vs yabancı dil eğitimi almış müridler var ..sen yine de saol çömez kardeşimm... (:

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
Toplam Hit: 3914 Toplam Mesaj: 14