Anarşist Bir Aşk Öyküsü....Tamamen Gerçek....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsizan
    Anarsizan's avatar
    Erkek
    Temmuz ayının son günleriydi.Nafile telaşlarımın diz boyu olduğu,yaşamak ile ölmek arasında kararsız kaldığım o tutarsız uzun geceler...
    Sebebipsizlik ne acıymış meğer.Sebepsizdi hayatım ve bir eksiklik vardı derinlerde...Kuralları sorgulayan Anarşist yüreğim hasta ve yorgun düşmüştü.Neden sorusunu sormak bile anlamsızlaşmıştı hayatımda;Hayat dediğim anlamsızlığın ortasında...Rehber arar iken kendime delilik ile dahilik arasında git-geller içinde biri ile tanıştım.Bana ''Aşık olmalısın'' diyordu.Çareyi bulmuştu kendine göre.Oysa ben aşka inanmazdım,tam bunu söyleyecekken yıldırım düştü sanki üstüme Tamuya giden yol Aşksızlık taşları ile örülüdür.Aşık olamıyorsan;Aşkada mı aşık olamıyorsun?...

Aradığım çözüm buydu Aşka aşık olmak.İyi de ben Yunus'muyum diye sordum kendime...Hem ben aşkın ne olduğuna karar veremedim ki diye cevaplıyordum sorduğum soruyu...

İşte böylesi karışık duygularla yarı-ayık şekilde gezinirken komşum çağırmıştı beni...Ailem halimi beğenmemiş yardım istemişti ondan.Parkda otururken bir çift göz takıldı gözlerime...Sevmek zuçsa günahsa hapsetsinler beni o bir çift göze...Razıydım idama müebbete...O gece dağlara taşlara çıktım av bahane olmuştu...İzmire yukarıdan bakıyor,İzmirle dertleşiyordum.O boşluktan eser kalmamıştı.Aksine boşluğu dolduran ne ise öyle bir doldurmuştu ki sığmıyordu içime...Ertesi akşam ne yapıp edip tanışmalıydım.Anlıyordum şimdi Mecnunu...Zayıfda olsa komşuluk ilişkileri sayesinde tanışmıştım.Karşısında oturabilmek o zindanlara bakabilmek yetmişti bana...Kurşun sıksalar ölmezdim artık..Konuşmalara konsantre olamaya çalışınca fikirlerinin bana çok benzediğini farketmiştim...günlerce müzik dinleyen ben hayatımın en güzel nağmelerini bulmuştum...Mevzu ne olursa olsun Neden diye soruyor, o konuştukça ben mest oluyordum...herşeye rağmen iznini almam gereken biri daha vardı...Sema...Sabah bir demet çiçek alıp mezarlığa gittim.Gözlerim ilk kez ıslanmıştı.Akşama kadar mezar taşıyla konuştum,dertleştim.Bir ara ellerim mezar taşının üzerinde uyuklamışım...Karşımda Sema...Bana bakıp gülümsedi.Yaklaştım ''benim yüzümden...'' diyecekken sıkıca sarıldı ve usulca arkasını dönüp gitti.Arkamda bir sıcaklık hissedip döndüğümde o ordaydı...Sıçrayarak kalktım...Ben anlayacağımı anlamıştım...Ona anlatıcaktım duygularımı dökücektim içimi...Bu volkanı daha fazla tutamazdım patlamalıydı artık...İnanmadığım aşk ağacının meyveleri toplanmalıydı...

Akşamı zor etmiştim...Çünkü sözleşmiştik her akşam parkda toplanacaktık...Bütün cesaretimi toplamıştım o gece tam söze girecekken ''Yarın Zonguldağa gidiyorum...'' diyiverdi...Tekrar yıkılmıştım...Hayatımda ilk kez manasıyla aşkı hissediyordum...O ise bunu görmezden gelip;...gidiyordu....

Sabah perdenin arasından yarı ağlamaklı gidişini seyretmiştim...İçimden ''Güle güle'' demek gelmiyordu...Diyemedim de ben onun zindanlarına hapsolmuştum...
    Sanal ortam yalan ortam derler ya bunada inanmazdım...Meğer oda doğruymuş...Bir türlü anlatamadım...

Bu yazıyı okuttum kendisine...Çok beğendiğini söyledi ama duygularıma karşılık bulamadım.

Uzun bir süre kendimle baş başa kalmak istiyorum...

׺°”˜`”°º×ѕσѕισραт׺°”˜`”°º×:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsizan
    Anarsizan's avatar
    Erkek
    arkadaşlar yazdıım bu mesaj bizzat benim başımdan geçmiş olup %100 Anarşizan bir üslupla yazılmıştır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    bi ara harbiden duygulandım amk :) "aşka aşık olmak" en süperidir :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

çok güzel :(

yüreğine sağlık kardeşim.

de aşk bölümüne daha çok yakışırdı diye düşünüyorum 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    acayip duygulandım a.q neden böle oldum ki :S nese geçti :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    a$kın amk de!

bu fevkaleden güzel :|

way a.k hani :|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Güzel yazmışsın.Mezarlık kısmı etkiledi beni..

Her Hakkım Saklıdır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    guru
    guru's avatar
    Erkek

çok güzel yazmışsın ama senin için üzüldüm  

..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

yakında aynı acıyı hissedeceğim .              nedir bu çektiğimiz demiyceksin '^Q

bu anları zamanları yaşaman gerekiyordu. isteniyordu. kendinde hata aramamalısın. kalbine sabretmeyi öğret. gitmeler gelmek içindir. 

1 ay sonra turp gibi olursun. hayata sarılacaksın.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsizan
    Anarsizan's avatar
    Erkek

talihsizlik bi ruh hali deil adamı mezarda zikebilecek türden komploların en bilinenidir.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsizan
    Anarsizan's avatar
    Erkek
    Hiçbir şeye yanmaz bu yüreğim...
    Duyguların esaretinde ki benim
    sahipsizliğime yandığı kadar...
    Üzülmüyorum ve üzülmem...
    Yalnız olduğumu gördüğüm
    Şu ana kadar...

Anarsizan 12 Kasım 2007 / 03:45