Anavatan&Dyp

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blacksun
    blacksun's avatar
    Erkek

Eğer DYP ile Anavatan seçime birlikte katılmayı başarırlarsa zaten yüzde 10'un üzerine kolayca çıkacak ve Meclis'e gireceklerdir.
    Anavatan ise yüzde 2-3 gibi bir oy oranına sahip görünüyor. AKP'ye oy vermek istemeyen, radikal uçlara da gitmeyen seçmen için böylece ortada bir çekim merkezi yaratılabilir.

Her iki partinin de bütün ülke çapında güçlü örgütleri bulunuyor. Birçok bölgede bu partiler farklı kesimlere seslenebilme özelliklerine sahip.

şiddete meyalim vallahi dertten..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Avatanla Dyp bir olursa aksine Dypnin oy oranı düşer.Eğer Dyp'ye vereceğim varsa bile işin içine anap girdiyse vermem.

λ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

ben anap a vermeyi düşünüyordum , dyp ile birleşirlersede yine veririm

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    olaya anap diye isim olarak bakmayın. basında erken mumcu gibi bir insan var. bende erkan mumcuya oy vermeyi dusunuyodum ancak dyp ile birlesirse vermem. cunku ikiside farklı kafalarda insanlar ortak nokta ne olabilirki? obur turlude erkan mumcuya oy versek sonucu etkilemicek. bi cıkmazda donup duruyoruz.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    untouchables
    untouchables's avatar
    Erkek

sosyal adalet düşüncesi olmayan partilerle ve iş değilde laf yapan başkanlarla işim olmaz.akparti öncekilerin hayal ettiklerini güncel olay durumuna getirdi.hastanelerin birleşmesi,sosyal güvenlkik kurumlarının birleşmesi,son 80 yılda yapılan yol miktarının yarısını yapması hemde yarı fiyatından az yapması

döviz ne oldu 2002 deki fiyattan aşağı düştü.yani tl ytl oldu ve değerlendi ama akparti için güncel bir olaydı.yani ytl güçlendi.

öğrencilerin önüne kitapların okul başlamadan sıralarında bulması (100-150 ytl değerinde)

faizlerin düşük olup,iş yapacağım diyen kişilerin önü teşvik kredileriyle açılması

en basitinden 1 milyar usd için amerikan kapılarını aşındıran bir başbakan vardı.şimdi sıcak para 90 milyar usd.

imf den tek kuruş borç alındımı yok.ne yaptı,28 milyar usd imf borcunu(öncekilerin aldığı)  8 milyara düşürdü yani ödedi.  şimdi devlet zengin a.g. etrafında yiyiciler çoğalcak tabi.onun için bu dönemde oyumu akpartiye vereceğim.hortumlara asla.! anap = dyp  farkı ne Allah aşkına..

You set up her pickle which you loved
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hitbaytar
    hitbaytar's avatar
    Erkek

Türkiye'deki demokrasi okadarda demokratik degil gibi...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Ben Bu Dönem Vatandaşlık görevimi yapmayacam, kimse yapmasın a.q :((( Ordu el koysun istiyorum Sıkı yönetim istiyorum. Yapmıyorlar kimse görevini adam gibi yapmıyor, T.B.T. Özel bir Sözü vardır, lafla uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. Helede Dyp ve Anap Demeyin bana, Tepem atıyor.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _RaPsTaR_
    _RaPsTaR_'s avatar
    Erkek

İhtilal isteyen zihniyeti anlayamıyorum.Sanırım en iyisini yapıyorum.İhtilal nedir ne degildir getirisi götürüsü nedir nasıl olur ne icin olur bilmeyenler ister ancak böyle bir durumda ihtilali.Ne yazık ki halen kendi demokratik haklarını 1 kerana itip koyun olmak isteyenler le dolu bu güzelim ülke.

!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heredotcomp
    heredotcomp's avatar
    Erkek
    oylar akp ye !!!!!!!!!!!!!!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

heredotcomp bunu yazdı:
    -----------------------------
    oylar akp ye !!!!!!!!!!!!!!!!
    -----------------------------

Partizanlık yapma lem (:

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    hocam oylarımız boşluğa(eet boş atalım en iyisi)

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
Toplam Hit: 2788 Toplam Mesaj: 12