folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Android 4.1.2 Jelly Bean

Android 4.1.2 Jelly Bean

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı
    BarisYigit bunu yazdı

bide hepsini kaldırıp bak hocam şarj bitmiyo :)

yerine ne kullanayım hocam ? varmı önerebileceğiniz ? twitterı müzik çaları bütünleşik taraması vs. olan bi launcher ? 

denyeyim bi. bu halde bir gün gidiyor note.

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Launcer konusunda düşüncelerim:

Go Launcher ex i birçok eklentisi ile kullandım. Gerçekten harika bir launcher. Markettekilerin en iisi. Pil dostu. Çok harcamaz pilinizi. Arayüzü harika ve hızlı. Hemen hemen hiç hata vermez.

Ancak galaxy s3 ve Note 2 için bence herhangi bir launcher kullanmaya gerek yok. Android 4.0.4 ten itibaren galaxy serisinin romları oldukça kullanışlı launher yapmış. Şuanda android 4.1.2 ile çok daha ii oldu. Artık herhangi bir launcher eklemeye gerek kalmadı diyebilirim. Yinede go launcher a alışmış biri için bırakması zor. :D

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı
    BosphorusPasha bunu yazdı
    BarisYigit bunu yazdı

bide hepsini kaldırıp bak hocam şarj bitmiyo :)

yerine ne kullanayım hocam ? varmı önerebileceğiniz ? twitterı müzik çaları bütünleşik taraması vs. olan bi launcher ? 

denyeyim bi. bu halde bir gün gidiyor note.

maalesef onu  kadar güzelii yok görsel kullanışlılık bakımından ben apex kullanıyorum simdilik

İmzalar Kaldırılsın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Go launcher pil dostu değil ki arkadaşlar.
    Ben 1.5 ay kullandım go launcheri , mükemmel kullanışlı bir launcher fakat şarjı su gibi emiyor.

Benim tavsiye edeceğim Nemus launcher güzel özellikleri var, hoşuma gidiyor yani.Tavsiye ederim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

coklu ekran mi? multi-window mu ?

ne sacma sey !!! owww yeah!

andoid isletim sistemi boooggkk gibin :P

cakma olm cakma hep appledan caliyolar bunlari...

anca gidersin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

note 2 ye go launcher kurdum iyice bir customize yapabilmek için. ekran geçişlerinde hafif takılmalar yapmaya başladı daha yükler yüklemez. direk kaldırdım. bu arada 4.1.2 geldi note 2 ye Türkiye de de. Tek sorunum exynos açığı vardı, ve bu sabah OTA güncellemesi geldi. herkes yaptı kurtuldu. gel gör ki rootlu cihazlar OTA almıyor. ne yapmam lazım ? arada bir kaç patch daha kaçırmış olabilirim.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

Android ile ilgili bir döküman yazilsa iyi olur aslinda, Özellikle rom nasil atilir felan. Tecrübeli arkadaslara sesleniyorum :)

Parlayan bizi paylar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

4.2 ile  photo sphere gelir sanıyordum ama yok :(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skonb
    skonb's avatar
    Erkek
    cevik bunu yazdı

Android ile ilgili bir döküman yazilsa iyi olur aslinda, Özellikle rom nasil atilir felan. Tecrübeli arkadaslara sesleniyorum :)

Arkadaşa katılıyorum işi bilen arkadaşlara sesleniyoruz iyi bi yazı dizisi hazırlayında benim gibi iş bilmezleri aydınlatın
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    skonb bunu yazdı
    cevik bunu yazdı

Arkadaşa katılıyorum işi bilen arkadaşlara sesleniyoruz iyi bi yazı dizisi hazırlayında benim gibi iş bilmezleri aydınlatın

üstüme alınıp en kısa sürede şey edeyim ya olmazsaaaa

http://www.leyladansonra.com/
Toplam Hit: 5430 Toplam Mesaj: 43