folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Android 9 İle Uyumlu Arama Ses Kaydı Uygulaması Var Mı?

Android 9 İle Uyumlu Arama Ses Kaydı Uygulaması Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

Androidin eski sürümlerinde çalışıyor, fakat mkyb arkadaşın istediği android 9 için çalışan sürüm çünkü 9da program kurunca ilk ekranda uyarı veriyor google'ın bu sistemi yeni android sistemlerinde kapattığına dair

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

Androidin eski sürümlerinde çalışıyor, fakat mkyb arkadaşın istediği android 9 için çalışan sürüm çünkü 9da program kurunca ilk ekranda uyarı veriyor google'ın bu sistemi yeni android sistemlerinde kapattığına dair

bende android 9 var ve çalışıyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    erdiburak bunu yazdı

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr  ACR çalışıyor yalnız googleplay den değil başka bir yerden indirince numaralar çıkıyor. Pro lisanı orjinal magzadan yükleyip full olarak kullanıyorum. 
    Yok ben uğraşamam derseniz valideye yükledim çiçek gibi çalışıyor. CUBE ACR
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.catalinagroup.callrecorder

Kırmızı ikonlu ACR'nin Apkmirror versiyonunu indirdim ondada benim ses normal karşıdan gelen ses kısık kayıt ediyordu. CubeAcr'yi kurdum cidden çok iyi. Ses kalitesi düşük ama premium istiyor onun için onun cracklisini bulursam olay tamamdır. Teşekkür ederim.

Normal aramanın yanı sıra Whatsapp vb programlardan gelen aramalarıda kayıt ediyor.

Bu arada Google ben senin amk. Bu kadar katı kurallarla telefon kullanacak olsam gider iPhone kullanırım. Aramalarda ses kaydı kadar güzel bir şey var mı ? Birisi ben öyle bir şey demedim mi diyor ? Şak ses kaydını aç dinlet utansın. Adres veya telefon numarası söylendide unuttun mı ? Aç tekrar tekrar dinle. Bir akıllı telefonda mutlaka ses kayıt uygulaması olmalı.

mkyb tarafından 30/Eyl/19 23:18 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

automatic call record

6 yıldır kullanıyorum bulut desteği var ben google a yedekletiyorum elim ayağım diyebilirim.

yolda gidiyorsun müşteri arıyor bilgileri alman lazım sen söyle diyorum söylüyor iş yerine gidince kayıtı dinleyip dönüş yapıyorum

Hocam sen yanlışım yoksa Huaweciydin. Huawei'de ek programa gerek yok :

https://www.tahribat.com/forum/huawei-telefonlarda-arama-ses-kaydetme-ozelligi-ka-242351

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    erdiburak bunu yazdı

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr  ACR çalışıyor yalnız googleplay den değil başka bir yerden indirince numaralar çıkıyor. Pro lisanı orjinal magzadan yükleyip full olarak kullanıyorum. 

Kırmızı ikonlu ACR'nin Apkmirror versiyonunu indirdim ondada benim ses normal karşıdan gelen ses kısık kayıt ediyordu. CubeAcr'yi kurdum cidden çok iyi. Ses kalitesi düşük ama premium istiyor onun için onun cracklisini bulursam olay tamamdır. Teşekkür ederim.

Normal aramanın yanı sıra Whatsapp vb programlardan gelen aramalarıda kayıt ediyor.

Bu arada Google ben senin amk. Bu kadar katı kurallarla telefon kullanacak olsam gider iPhone kullanırım. Aramalarda ses kaydı kadar güzel bir şey var mı ? Birisi ben öyle bir şey demedim mi diyor ? Şak ses kaydını aç dinlet utansın. Adres veya telefon numarası söylendide unuttun mı ? Aç tekrar tekrar dinle. Bir akıllı telefonda mutlaka ses kayıt uygulaması olmalı.

Yasalar yasalar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    erdiburak bunu yazdı

Yasalar yasalar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Cube Acr premium full sürüm :

https://yadi.sk/d/tXlsUg7AAA_Tyg

Önce parası neyse ödeyip satın alayım hemde uygulamayı yapana katkım olur dedim ama baktım aylık 6 lira istiyor. Her ay 6 lira bir mobil uygulama için verilmez. Uygulamayı geliştiren mallığına doymasın. 

mkyb tarafından 01/Eki/19 03:29 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Ben easy voice recorder kullanıyorum 2 yıl oldu işimi görüyor. 🤨 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

galaxy marketten indir aynı uygulamayı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

Samsung ta Total recall kullanıyorum. Xiaomi için kendi içinde olanı

Toplam Hit: 2292 Toplam Mesaj: 26