folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Android Auto Kullanamama Durumu / Öneriler

Android Auto Kullanamama Durumu / Öneriler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Selamlar müridler şimdi başlangıçtan başlayalım

araç egea cross tablet ekran iç işleri bakanlığının yasağı gereği görüntü oynatmıyor video vs 

android auto eski sürümler oynatıyormuş ama şöyle birşey var eski sürümü indirince yeni sürüme güncellemeyince olmuyor yeni sürüme güncelleyincede Türkiye içinmi bilmiyorum ama yasaktan dolayı görüntüyü değil sadece sesi aktarıyor.

mesela iptv açıyorum arabadan ses arabadan geliyor player görünüyor ama görüntü cepten geliyor.

bunu nasıl aşarız

DJ_Alper tarafından 12/Eki/21 09:49 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

Hocam bende bi ara indash teyp vardı. Teybi bağlattığım yer tam bağlayamamıştı. Ses var ama görüntü yoktu. Teyp'ten bir kabloyu şase yapınca görüntü gelmişti. Sende de aynı sorun olabilir. Şase kablosunu bağlayınca görüntü gelebilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Rootlu Android10 ile çok denedim ama aşamadım. Aşan varsa anlatsın..

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Rootlu Android10 ile çok denedim ama aşamadım. Aşan varsa anlatsın..

şimdi ben şöyle birşey deniyeceğim ama tırsıyorum diyorki eski sürümde ülkenizde kullanılmıyor

google play den ülkemi değiştireceğim ama değiştirdikten sonra 1 yıl tekrar değiştiremiyorum acaba abd seçtim diyelim bankacılık uygulamalarımı felan etkiler mi etkilerse silinirse 1 yıl yükleyememek kötü olur

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek

Takipteyim geçenlerde 1 hafta uğraştım vls bile çalıştıramadım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

android marketten ülkemi abd yaptım  öyle güncelledim yine aynı ülkenizde kullanılmıyor uyarısı vermedi ama görüntüyüde aktarmadı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

araç egea cross tablet ekran iç işleri bakanlığının yasağı gereği görüntü oynatmıyor video vs 

android auto eski sürümler oynatıyormuş ama şöyle birşey var eski sürümü indirince yeni sürüme güncellemeyince olmuyor yeni sürüme güncelleyincede Türkiye içinmi bilmiyorum ama yasaktan dolayı görüntüyü değil sadece sesi aktarıyor.

mesela iptv açıyorum arabadan ses arabadan geliyor player görünüyor ama görüntü cepten geliyor.

bunu nasıl aşarız

bunu hondada uzaktan bağlanıp sürüş esnasında video oynatma özelliğini açanlar  var
    renault megane clio aynı şekil yapanlar var 

sizin araç içinde 3 vakte kadar çıkacaktır.

çok sorun etmemek lazm

şase kablosuyla falanda alakalı değil.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Araç içindeki tablete bilgisayar ile bağlanıp robot atılıyor daha sonra bu ayar kaldırılıyor 

honda için olana bakarak belki aynı yöntemi deneyebilirsin 

No way out
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

bunu nasıl aşarız

bunu hondada uzaktan bağlanıp sürüş esnasında video oynatma özelliğini açanlar  var
    renault megane clio aynı şekil yapanlar var 

sizin araç içinde 3 vakte kadar çıkacaktır.

çok sorun etmemek lazm

şase kablosuyla falanda alakalı değil.

Sürüş sırasını geç normaldede olmuyor

bir sürü uygulama var ama fiat bunlara engel atmış yada android auto atmış sinir oldum amk adam youtube da izliyorum aynen yapıyorum çalıştırıyor bende ise mesaj yok yazıyo

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

abi android auto honda civicde kullandım yakın zamanda müthiş bi konformuş cahiliye devrinden kalma ben takipteyim. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

https://tr.aliexpress.com/item/33034329378.html 

bu işe yararmı?

Toplam Hit: 2822 Toplam Mesaj: 20
android auto