folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Android Oyunlar | APK Ve SD DATA | Full

Android Oyunlar | APK Ve SD DATA | Full

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Hocam asphalt7 yi indirdim apk dosyasını kurdum ama 2. bir klasör vardı setup falan da degil ona napacagım oyun da acılmadı.

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek

SHADOWGUN V1.3.0 root suz htc one x te sorunsuz çalışıyor net sorunlu olduğu için daha diğerlerini deneyemedim. Paylaşım 10 numara

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Hocam asphalt7 yi indirdim apk dosyasını kurdum ama 2. bir klasör vardı setup falan da degil ona napacagım oyun da acılmadı.

Hocam o ikinci klasör dediğin SD Data klasörü. İndirdiğin dosyanın içinde Kurulum ile ilgili not defteri koymuş olmam lazım. Ona nede nbakmıyorsunuz nasıl kurulacağı ile ilgili.

O ne yapacağım dediğin klasörü kopyala sdcard/Android/Obb/ içine yapıştır.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    EWELANCHE bunu yazdı

SHADOWGUN V1.3.0 root suz htc one x te sorunsuz çalışıyor net sorunlu olduğu için daha diğerlerini deneyemedim. Paylaşım 10 numara

Rica ederim hocam iyi oyunlar.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    BaD_BoYs bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

Hocam o ikinci klasör dediğin SD Data klasörü. İndirdiğin dosyanın içinde Kurulum ile ilgili not defteri koymuş olmam lazım. Ona nede nbakmıyorsunuz nasıl kurulacağı ile ilgili.

Hocam açıp okumuştum sen orda yazıyor deyince tekrar baktım olaya bakar mısın ? :D kalan kısım sağda yazıyormuş

Cesnist tarafından 05/Oca/13 14:35 tarihinde düzenlenmiştir

طדṮ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    BaD_BoYs bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

Hocam açıp okumuştum sen orda yazıyor deyince tekrar baktım olaya bakar mısın ? :D kalan kısım sağda yazıyormuş

Sorunun çözüldüyse sıkıntı yok hocam iyi oyunlar :)

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    BaD_BoYs bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    BaD_BoYs bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

Sorunun çözüldüyse sıkıntı yok hocam iyi oyunlar :)

Teşekkürler hocam.Sony live with walkman ile sorunsuz çalışıyor.

طדṮ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

çziik

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    BaD_BoYs bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

müritler ne pro indirip denediysem galaxy s II de her pro ya da oyun ne açarsam açayım sağda solda ads çıkıyor. bu reklamları nasıl engelleyebilriim? programın flan reklamı değil google reklamı amk. napmak lazım ?

Hocam Google Play' den ücretsiz oyun ve program mı indirip kuruyorsun. 

evet hocam. sıradan bakıyorum prolara hoşuma kaçanı indiriyorum. beleşse tabi. beleş olduğundan mı bu reklam ayağı?

ama belli ki programın kendi reklamı değil googlun amk.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    BaD_BoYs bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

müritler ne pro indirip denediysem galaxy s II de her pro ya da oyun ne açarsam açayım sağda solda ads çıkıyor. bu reklamları nasıl engelleyebilriim? programın flan reklamı değil google reklamı amk. napmak lazım ?

Hocam Google Play' den ücretsiz oyun ve program mı indirip kuruyorsun. 

evet hocam. sıradan bakıyorum prolara hoşuma kaçanı indiriyorum. beleşse tabi. beleş olduğundan mı bu reklam ayağı?

ama belli ki programın kendi reklamı değil googlun amk.

Beleş beleş takıldığın için kaynaklanıyor hocam o reklamlar. Beleş sistem nerden para kazanacak tabiki reklamlardan. Boş beleş işlerle uğraşma hocam :D al hocam bu işini görür diye umuyorum. Dene bakalım sonucu yazarsın.

Not : Uygulamadan tam performans alabilmen için cihazın rootlanmış olması lazım.

BaD_BoYs tarafından 05/Oca/13 15:27 tarihinde düzenlenmiştir

.
Toplam Hit: 57298 Toplam Mesaj: 205