folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Android Telefon İcin Oyun Kolu

Android Telefon İcin Oyun Kolu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeknikA
    TeknikA's avatar
    Erkek
    grpngy bunu yazdı

arkadaslar hepinizin uyarisi icin tesekkurler. kisaca oglumdan ve egitiminden bahsedeyim.

oglum ilkokul 2. sinifta okuyor. 4 senedir bilfen okuluna gidiyor.

okulun jimnastik takiminda. ayrica hafta sonlari ekstra jimnastik kursuna gidiyor.

2 senedir haftada 1 gun piyano kursuna gidiyor. cift el calabiliyor.

okulun egitimi fazlasiyla tatmin edici.

hafta icleri tv yasak. telefon oynamak yasak. zaten ebeveyn olarak biz gereken ozeni gosteriyoruz.

herzaman tahribata girer ilgimi ceken konulari ve yorumlarinizi okurum. bende bu aletlerden anlamadigim icin sizlerin fikrini almak istedim.

tekrardan yorumlariniz icin tesekkurler.

Bu yaştan sonra beni de alin evlatlığa diyesim geldi. Ne diyelim Allah zihin açıklığı versin.

Çocuğunuz Piaget psikososyal kuramina göre somut işlemler döneminde. Yani keşfetme dürtüsuyle ve kas beceriyle kütle hız gibi kavramlar konusunda şemalar oluşturuyor. Bu yaşta pubg gibi bilgisayar oyunları bu şemalarini oluşturmayı engeller. Lakin birkaç saat oynasin ne olacak...

TeknikA tarafından 12/Şub/19 23:22 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam şu davula bittim, yeğenin doğum günü geliyor davul hastası ne alıyım diye düşünürken bunu gördüm çok sevindim teşekkürler.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Hocam affuna sığınarak bir tavsiye vermek istiyorum. Strateji oyunlarını sevdirmeye çalışın bence. Civ ya da paradox ent. harita bazlı oyunları mesela. Oynarken öğrensin. 

Toplam Hit: 2202 Toplam Mesaj: 14
android gamepad