Android Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek

Kardeşim için android  telefon önerisi istiyorum.Şu sıralar piyasayı takip edemiyorum.Pek bakıcak zamanımda yok.400-500 tl  ye kadar bütçe.Yardım edersiniz sevinirim. :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

werwer

moruk HDMI girişi mevcut

hd video çekebiliyor fiyatları oldukça düştü ben 850 tl ye almıştım parasızlıktan sattım 650 tl ye 

şimdiki diyatı 600 tl civarında 12 taksit yaptırın alın işte

zehir gibi telefondur kendileri karizma desen o biçim

tıkla

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

MOTTOROLA ATRIXX ________

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    suhatuna bunu yazdı

MOTTOROLA ATRIXX ________

kesinlikle. taş gibi telefon. android 4.0.4 desteği yok ama dehşet. illa android 4.0.4 olsun illa diyosan lg optimus black.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Sony Xperia Tipo

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

HTC explorer var minik güzel bi android telefon sınıfrları 500 civarı sanırım bi bak istersen

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    Motorola motoluxe çok şık telefon
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

@Zalimadam gibi NEO V'yi tavsiye ederim. 1,5 senedir kullanıyorum ve oldukça memnunum. Öyle ki dün root bile yaptım:)

Olaylara karışmayın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuznunHikayesi
    HuznunHikayesi's avatar
    Erkek

motorola taş gibi telefon degil belli seriler disinda kac kere geldi tamir icin hepsinin dis taraf saglam ama ekrani ölü pikselden geçilmiyor düşmekten. atrixin fiyati hep düşük f/p si çok iyi ama şöyle bi saçmalik var. motorolanin telefon kanadi google'in elinde ama telefonlarina android 4 destegi vermeye üşeniyor. destek 0 yani. piyasada sattigi telefonlarinin bazilari(bkz.xt720) hala 2.1 sürümü taşiyor destek yok(extra rom yüklerim yea demeyin rom telefonu sevip atmaktan baska bisey degil kolaylastirir güzel gözükür ama anasini aglatir yavastan sistemin) flash bile oynatmiyor bu ürünler. kim naapsin?

tavsiye edemedim ama bisey de kasacak hertürlü seni ve bi süre boyudur androidin kasintisindan sikilip iphone alip icine de hicbisey yüklemedim order & chaos ve legandary heroes disinda. onlar da andoidde atiyorlardi bikmistim artik.

özet. bilemedim ama motoroladan uzak dur

172* & 05-18-10 17:3x..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    HuznunHikayesi bunu yazdı

motorola taş gibi telefon degil belli seriler disinda kac kere geldi tamir icin hepsinin dis taraf saglam ama ekrani ölü pikselden geçilmiyor düşmekten. atrixin fiyati hep düşük f/p si çok iyi ama şöyle bi saçmalik var. motorolanin telefon kanadi google'in elinde ama telefonlarina android 4 destegi vermeye üşeniyor. destek 0 yani. piyasada sattigi telefonlarinin bazilari(bkz.xt720) hala 2.1 sürümü taşiyor destek yok(extra rom yüklerim yea demeyin rom telefonu sevip atmaktan baska bisey degil kolaylastirir güzel gözükür ama anasini aglatir yavastan sistemin) flash bile oynatmiyor bu ürünler. kim naapsin?

tavsiye edemedim ama bisey de kasacak hertürlü seni ve bi süre boyudur androidin kasintisindan sikilip iphone alip icine de hicbisey yüklemedim order & chaos ve legandary heroes disinda. onlar da andoidde atiyorlardi bikmistim artik.

parmak izi okuyucusu, çift çekirdek, 580 tl, n vidia tegra, bilgisayara bağlayınca gelen arayüz benim çok hoşuma gitti. android 2.3 kullanması, performans gerektiren uygulamalarda ısınması eksileri. ölü pixel olayını bilmiyorum telefonu çok kullanmadım sadece biraz kurcaladım ama baya hoşuma gitti benim. söylediklerinde haklı olabilirsin tabi.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    HuznunHikayesi bunu yazdı

Tek bi eksi var oda android surum yukseltmediler ha buda dertse yukluosun rom bakiyosun dalgana, hafifte bi isinma var o da kadi kizinda da mevcut bakniz :)

3 aydir kullaniyorum ben memnunum ve tavsiye ederim. f/p olarak suan var mi bu ayarda telefon ben merak ettim ?

Ha milletin derdi su motorola mi aman salla. Marka takintisi bizim milletin derdi. Su ozellikteki telefonu samsung atrix olarak cikarsa piyasada birakmaz millet.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
Toplam Hit: 2416 Toplam Mesaj: 17