folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Android Telefona Windows Phone Kurmak Mümkün Mü?

Android Telefona Windows Phone Kurmak Mümkün Mü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek
    crystalmeth bunu yazdı
    Fdumanli bunu yazdı
    crystalmeth bunu yazdı
    Fdumanli bunu yazdı
    crystalmeth bunu yazdı
    attackatak bunu yazdı

Android telefona Windows Phone kurmak mümkün mü?

Kurucagın telefona göre değişir mesela ben diskavriye kurdum ama beğenmedim sildim

hocam yanlıs anlamadım dimi. windows phone işletim sistemini general mobile discovery cihaza kurdun?

evet hocam

http://forum.pittech.net/index.php?topic=21609.0

tebrik ederim hocam dünyada bir ilki başarmışsın :D

windows phone değil o, tema gibi bişii..

İlk postunla 2. postun aynı şey , taşşakmı geçmeye çalışıyon anlayamadım ? yapan adam uı diye belirtmiş zaten stock rom üstüne kurulmuş sorunsuz ve wp ile neredeyse birebir zaten bu yorumuda kullanmış ve test etmiş biri olarak yazıyorum...

edit: rom ile işletim sistemi farkını bilmeyen adamı sikime takıp tartıştığım için utanıyorum

hayırlı kurmalar kardeşim.

Fdumanli tarafından 24/Eyl/14 18:18 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yiyin birbirinizi amk :)

amk kişisel sitene baktımda sende var bişiler :) boşa konuşmuyon gibi

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Microsoft'un ipi ile kuyuya inilmez. Market bomboş. Uygulama olmayınca tabi kasmaz.Zaten Galaxy Ace vs gibi dandik telefonları kullanıp Android kasiyor yea diyenleri bir türlü anlayamadım. Android Kitkat ile ciddi anlamda ios'u stabilite anlamında yakalandı.

mkyb tarafından 24/Eyl/14 18:45 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Microsoft'un ipi ile kuyuya inilmez. Market bomboş. Uygulama olmayınca tabi kasmaz.Zaten Galaxy Acele vs gibi dandik telefonları kullanıp Android aksıyor year diyenleri bir türlü anlayamadım. Android Korkar ile ciddi anlamda ios'u stabilite anlamında yakalandı.

Valla hacı abi ben zamanında bir memur maaşı verip s3 almıştım, burnumdan geldi. Dandik falan değildi yani. Ki şuan note 3 kullanan arkadaşlarımın da benzer şikayetleri var.

Lumia 1520'de telefon full kapalıyken telefonu açar açmaz asphalt 8e girip yarışa başlamam toplam 8 sn aldı. Telefonda da 120 küsür uygulama var yüklü. Varsa bu rekoru kıran bir işletim sistemi satalım onu alalım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

bir yolu yok mu yani şimdi windows phone kurmanın ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

android aşkından yanıp tutuşan biri olarak bu konuya şaşırmış bulunmaktayım.

lumia 520 ile müebbet hapis yemiş bir mahkum gibiyim.

kurmanın imkanı yok araştırdığım kadarı ile. öyle birşey olsa yaygın olurdu. 

ama arkadaşlarında yazdığı gibi rom desteği ile wp görünümlü bir android kurabilirsin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek

Samsung kullananlar android kullandım demesin bence... Olsa olsa androidimsi birşeyler kullandım diyebilir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

ozellikleri dusuk makinaya android gitmiyor wp lazim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hacı androide her bok kuruluyordur. adam wn98 ubuntu kuruyor. wp de kurulur. ama nasıl kurulur orası zor. wpnin kurulum dosyası lazım ki mikrozortun piyasada bunun olmasına izin vereceğini sanmam. kurulsa bile stabilite namına birşey bekleme bence. anca androide wp kurdum demek için kurulur :F

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek
    Fdumanli bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Microsoft'un ipi ile kuyuya inilmez. Market bomboş. Uygulama olmayınca tabi kasmaz.Zaten Galaxy Acele vs gibi dandik telefonları kullanıp Android aksıyor year diyenleri bir türlü anlayamadım. Android Korkar ile ciddi anlamda ios'u stabilite anlamında yakalandı.

Valla hacı abi ben zamanında bir memur maaşı verip s3 almıştım, burnumdan geldi. Dandik falan değildi yani. Ki şuan note 3 kullanan arkadaşlarımın da benzer şikayetleri var.

Lumia 1520'de telefon full kapalıyken telefonu açar açmaz asphalt 8e girip yarışa başlamam toplam 8 sn aldı. Telefonda da 120 küsür uygulama var yüklü. Varsa bu rekoru kıran bir işletim sistemi satalım onu alalım.

Fdumanlı ya katılıyorum. Varsa bunu yapabilen bende almak isterim 

Toplam Hit: 2515 Toplam Mesaj: 21