Android Uygulamaları Windosta Çalıştırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkcell
    turkcell's avatar
    Erkek

Android uygulamaları windowsta çalıştırmak istiyorum bir sürü program kurdum hiç birinde başarılı olamadım. Yardımcı olabilirmisiniz iyi çalışmalar

char ılkUnluyuBul(char a[10]) { char Unluler[] = { 'a', 'ı', 'o', 'u', 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 9;i++) for (int j = 0, j < 7; j++){//7 olmasının sebebebi 6 harfli bir sözcük girmişti yanlış hatırlamıyorsam if (a[i] == Unluler[j]){ return a[i]; } } bool UnluIncemi(char a){ char InceUnlu[] = { 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 4;i++) if (a == InceUnlu[i]) return true;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

blue stacks app player

forumda da konusu vardi. bu programla isini gorebilirsin.

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

http://developer.android.com/sdk/index.html

sanal sistem oluştururken ekran çözünürlüğünü düşük tut. çok kasıyor.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkcell
    turkcell's avatar
    Erkek
    r10aldinho bunu yazdı

blue stacks app player

forumda da konusu vardi. bu programla isini gorebilirsin.

durmadan donuyor sağolasın

char ılkUnluyuBul(char a[10]) { char Unluler[] = { 'a', 'ı', 'o', 'u', 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 9;i++) for (int j = 0, j < 7; j++){//7 olmasının sebebebi 6 harfli bir sözcük girmişti yanlış hatırlamıyorsam if (a[i] == Unluler[j]){ return a[i]; } } bool UnluIncemi(char a){ char InceUnlu[] = { 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 4;i++) if (a == InceUnlu[i]) return true;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    splintercell
    splintercell's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x00m
    x00m's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bluestacks kullan dostum .

h4x Style..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    turkcell bunu yazdı

Android uygulamaları windowsta çalıştırmak istiyorum bir sürü program kurdum hiç birinde başarılı olamadım. Yardımcı olabilirmisiniz iyi çalışmalar

http://www.bluestacks.com/

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    x00m bunu yazdı

Bluestacks kullan dostum .

sürekli sorun çıkartıyor. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    splintercell
    splintercell's avatar
    Erkek

Bluestacks çoğu pcde sorun çıkartıyo yukarıda verdiğim linkteki sanal makina kalıbını indirin virtual box'a kurun sorunsuz çalışır

internet bağlantısı falan da kendiliğinden var ana makinanın internetini kullanıyor otomatik

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkcell
    turkcell's avatar
    Erkek
    splintercell bunu yazdı

Bluestacks çoğu pcde sorun çıkartıyo yukarıda verdiğim linkteki sanal makina kalıbını indirin virtual box'a kurun sorunsuz çalışır

internet bağlantısı falan da kendiliğinden var ana makinanın internetini kullanıyor otomatik

-----

tmm indirdide ben uygulamaları oraya nasıl atacağım

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    splintercell
    splintercell's avatar
    Erkek
    turkcell bunu yazdı
    splintercell bunu yazdı

-----

tmm indirdide ben uygulamaları oraya nasıl atacağım

apk atıcam diyosan dropbox kullanabilirsin pcden at dosyayı sonra yine aynı hesaba direk dropboxtan gir al dosyayı

dropbox'u da mağazadan yükleyebilirsin

maillerdeki @ işareti için de sanal makinada "shift + 2" tuşlarına basman gerekli başka sorun olursa cevaplarım

Toplam Hit: 1801 Toplam Mesaj: 13