folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Ankara Emniyet Müdürlüğü Hacklendi (Gizli Belgeler Yayınlanmış)

Ankara Emniyet Müdürlüğü Hacklendi (Gizli Belgeler Yayınlanmış)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Geçmişte türlü banka sitelerine girip, milliyetin sitesini hackleyip kendi haberlerini yazıp ve polisin başka bir sitesine sızıp mobese belgelerini yayınladıltan sonra binlerce parti sitesi, binlerce ünlü kişinin sitelerini hackleyenler daha önceden yakalanmadı şimdide yakalanacaklarını sanmıyorum. Adamlar göz göre göre e devleti çökertmişti ve hala propagandalarına devam ediyorlar şaşırtıcı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:
    -----------------------------

o değilde ne çok ispikçi varmış amk her lafı adamlar ihbar etmiş. yok facebook yorumu yok forum yorumu.

vay amk. acaba değerlendiriliyormu o ihbar.ar

bence kimse takmıodur benim faceden akp ye salladığım şeylerden çoktan silivriye gitmem lazımdı (6k üstü profilim)

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Amk ne hala geldik lan. Kimsenin zikinde olmuyor artık hiç bişey :D Amma olay oluyor yav

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

işbirlikçiler babalara geldiler amk 

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    discoteam_487
    discoteam_487's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

emniyet hackerların sitesinin kapatılması için Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’na yazı göndermiş. mynette öyle yazıyor Kahkaha

Bu ALemde Kralda Kuralda Tanımam
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Bu grubta zamanında aktif olarak çalışan birini tanıyordum gayet tecrübeli kişiler şimdiye paket olsa olurlardı 

fakat bu olmayacakları anlamınada gelmiyor bunlar gibi d.o.m team vardı polis düdüklemişti . 

konu çok farklı yerlere çekiliyor adamları pkk lı yapıp çıkaranlar olmuş 

oradan bdp ye oy verenleri orospu çocuğu yapıp oradan buraya zıplamış .

dikkat edilirse kendi sitelerinde merak ettikleriniz bölümü adı altında 

pkk hakkında görüşlerini bildirmiş örgüte bağlı olmadıklarını ileri sürmüşler.

tbt olarak biraz siyasetin dozunu azaltalım hocam ya ayıptır . 

Böyle bir bilişim sitesinde bu konuda konuşulması gerekenler bence 

acaba nasıl hacklediler ? hangi yöntemi kullandılar ? bizde deneyip dalabilirmiyiz içeri ? 

vs vs bilgi aktarımı olacağı yerde resmen provakasyon yaptırılmaya çalışılıyor . 

Çünkü red hack sol sosyalist görüşü benimsemiş bir grup sen kalkıp bu grupla 

aynı ideolojiyi paylaşan herkese orospu çocuğu dersen sitede oda sana söyler 

sonra çık işin içinden ... 

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

REDHACK senelerdir devlet sitelerini ucuruyor... hala paket olmadilar.. hem gercek bir hacking hikayesi olmus / bir okadar da tehlikeli...

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Türkiyede bilişimcilik işte. Ankara emniyeti down

ne diyon?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Twitter bunu yazdı:

Bu grubta zamanında aktif olarak çalışan birini tanıyordum gayet tecrübeli kişiler şimdiye paket olsa olurlardı 

fakat bu olmayacakları anlamınada gelmiyor bunlar gibi d.o.m team vardı polis düdüklemişti . 

konu çok farklı yerlere çekiliyor adamları pkk lı yapıp çıkaranlar olmuş 

oradan bdp ye oy verenleri orospu çocuğu yapıp oradan buraya zıplamış .

dikkat edilirse kendi sitelerinde merak ettikleriniz bölümü adı altında 

pkk hakkında görüşlerini bildirmiş örgüte bağlı olmadıklarını ileri sürmüşler.

tbt olarak biraz siyasetin dozunu azaltalım hocam ya ayıptır . 

Böyle bir bilişim sitesinde bu konuda konuşulması gerekenler bence 

acaba nasıl hacklediler ? hangi yöntemi kullandılar ? bizde deneyip dalabilirmiyiz içeri ? 

vs vs bilgi aktarımı olacağı yerde resmen provakasyon yaptırılmaya çalışılıyor . 

Çünkü red hack sol sosyalist görüşü benimsemiş bir grup sen kalkıp bu grupla 

aynı ideolojiyi paylaşan herkese orospu çocuğu dersen sitede oda sana söyler 

sonra çık işin içinden ... 

Hehehe eskileri hatırladım la :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

:) öncelikle ihbarcı bunlar muhbirler hiçbirzaman bu şekilde mail vs atmaz kayıtlı hiçbirşey bırakmazlar.

bunları yayınlayanlar ile pkk lıların ortak olarak savunduklar ideolojileri aynıdır.

kim ne derse desin bugun pkk lı olan gençler olayı bılmeden Comandante Che Guevara Tişörtü ile dolaşırken kürd faşizanlığı yapmaktadır.
    Şimdi bu kızıl hack ne yaptıgının farkındamdır bılınmez ama ınsan yedıgı kaba pislemez bu adamların sözde bölücü örgütlerle alakası olması agırlıgı pkk ıle alakalı olan bu maıl ıhbarları yayınlamazlar.

devletın polisi uyuyormu demeyın bosu bosuna kac tane bılgısayar muhendısı var polis olmuş ? Tr de devlet kurumlarında bankalar dısında guvenlıklerıne cok onem verılmıyor açıkcası. 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 14505 Toplam Mesaj: 77