Ankara Kalacak Yer Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Akadaslar gunaydin

Birader askerde ayin 5. De biraderin yemin toreni var valide uzun yolculuklari kaldiramiyir artik o yuzden gece cikip gitme olayi sikintili 1 gun once gidip kalacagiz sabah toren buyun ihtimal gitmisken anitkabire filan goturecegim sonra gelecegiz

Bu arafa zirhli birliklerde yani etimesgut da bana bir gece kalinacak yer onerirseniz iyi olur ailece kalacagimiz icin tek gecelik iliskilerin olmadigi daha duzgun fiyatida makul seviyelerde otel misafirhane pansiyon vs onerilerinizi bekliyorum

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Etimesguta yakınmı bilemicem ama Öğretmen evi idealdir diye düşünüyorum. Yada Polis evide olabilir.

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Etimesgut a yakın Eryamanda günlük kiralık ev tut hocam, en hesaplısı o olur. Malum ilan sitesinde ilanlara bakabilirsiniz. Düğün döneminde ben şehir dışından gelenlere böyle çözüm bulmuştum. O bölgede çünkü otel, pansiyon bulmak zor. Eryaman zırhlı birlikler arası da otobüs var rahat rahat ulaşırsınız. Taksiyle de gidilebilir çok uzak mesafe değil.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

hocam bu otel http://lacinparkhotel.com/

işi görecektir. yeni yapılan etimesgut devlet hastanesinin arkasında zırhlı birliklere araba ile 10 dakka sürmez eskişehir yoluna doğru trafik açık olur akar gidersiniz.

dolmuş otobüsle gidecek olursan alnıaçıklar markete gelmeden turgut özal köprüsü bacagında ineceksin indiğinde sorarsın yönlendirirler 2 3 bina yukarıda arada otel :)

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı

hocam bu otel http://lacinparkhotel.com/

işi görecektir. yeni yapılan etimesgut devlet hastanesinin arkasında zırhlı birliklere araba ile 10 dakka sürmez eskişehir yoluna doğru trafik açık olur akar gidersiniz.

dolmuş otobüsle gidecek olursan alnıaçıklar markete gelmeden turgut özal köprüsü bacagında ineceksin indiğinde sorarsın yönlendirirler 2 3 bina yukarıda arada otel :)

Benim 1 defa gittiğim Şehit Sait Ertürk Hastanesi ise sivilden çok asker gördüm muayeneye gelenler arasında, yakın olsa gerek baya  :d 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Etimesgut'a yakınlık (-),

Aile ile kalabilirlik .tek kişi veya 4 kişilik odalarda ranza'lı kalınabiliniyormuş aşağıdaki fiyatlarla @.o,) odayı komple kendinize ayırabiliyormuşsunuz. Şaşırtıcı.

Günlük ücret (+). 30-50 lira arasında kalınabiliniyor dedi güvenlik. 

Ulaşım (-) , sıkıntı. sapa bir yer, muhtemelen çift vasıta ile ulaşım sağlanır. 

Neresi, Üniversite Misafirhanesi , Yıldırım Beyazıt. 

Telefon filan verdiydiler ama bulamadım. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

ben geldiğimde bahçelievlerde "inn 14" diye bi yerde kaldım, hostel konsepti var, suit odaları da var, güzel mekan anıtkabir 10dk yürüme mesafesinde.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    rushOut bunu yazdı

Etimesguta yakınmı bilemicem ama Öğretmen evi idealdir diye düşünüyorum. Yada Polis evide olabilir.

Öğretmenevi Etimesgut a çok uzak...

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
Toplam Hit: 949 Toplam Mesaj: 8
ankara kalacak yer