folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Ankara'da Firmamıza Elektronik Mühendisi - Elektronikçi Arıyoruz

Ankara'da Firmamıza Elektronik Mühendisi - Elektronikçi Arıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Millet Selam.

Bu seferde Elektronik Mühendisi mürit arıyoruz :)

Yapmış olduğumuz cihazlar içinde gerekli olan yan elektronik devreleri tasarlayabilecek ve içindeki gömülü yazılımı yazabilecek, kartların üretimini ve planlamasını yapabilecek, örneğin Digikey'den malzemeleri sipariş edecek, edilecek siparişler ile prototip üretimini yapabilecek ve sonrasında seri üretimi takip edecek bir arkadaş arıyoruz :)

RS232, RS485i Wiegand vb. haberleşme protokolleri üzerinde tecrübeli, daha önceden devre çizmiş tasarlamış ve ürtiminde çalışmış bir arkadaş olursa süper olur :)

Lütfen CV'nizi PM atın :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

Dışardan hizmet almak isterseniz bu konularda, bana ulaşabilirsiniz not düşelim buraya :-)

Arayan yok, Soranı skim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Arkadaşım siteye gelip hep yararlanıyon hiç birşey paylaşmıyorsun ilan servisimi burası

arada bi ara sor ne yapıyor bu adamlar djyim nasılsın iyimisin de :)

adminleri göre çağrıyorum banlayın arkadaşı (yetkisi yeten olursa ) :

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Arkadaşım siteye gelip hep yararlanıyon hiç birşey paylaşmıyorsun ilan servisimi burası

:) Buralardayım ben merak etme :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

:) Buralardayım ben merak etme :D

aynen zeytinyağı bile almadı adam :) şirkete hediyelik zeytinyağı yapalım çok güzel olur :) ankarada bi mekanik mühendislik firmasına yapıyorum adam artık her ay almaya başladı :) milyon yüroluk işler bağlıyor :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Mayış ne kadar 

Not:elektronik mühendisi değilim 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

tbt-tshirt  ne zaman basılacak rene 10 sene oldu görmüşken soralım :D 

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı

tbt-tshirt  ne zaman basılacak rene 10 sene oldu görmüşken soralım :D 

Üstüme giyecek tshirti 2 ayda anca aldım hocam :)

İş - Güç - Ev - Çocuk derken ne tshirti :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

2 seneye ordayim abi :)

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Rene üstat arada bir böyle göster kendini.. seni görmek güzel..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Millet Selam.

Bu seferde Elektronik Mühendisi mürit arıyoruz :)

Yapmış olduğumuz cihazlar içinde gerekli olan yan elektronik devreleri tasarlayabilecek ve içindeki gömülü yazılımı yazabilecek, kartların üretimini ve planlamasını yapabilecek, örneğin Digikey'den malzemeleri sipariş edecek, edilecek siparişler ile prototip üretimini yapabilecek ve sonrasında seri üretimi takip edecek bir arkadaş arıyoruz :)

RS232, RS485i Wiegand vb. haberleşme protokolleri üzerinde tecrübeli, daha önceden devre çizmiş tasarlamış ve ürtiminde çalışmış bir arkadaş olursa süper olur :)

Lütfen CV'nizi PM atın :)

hocam proje konulari neler? Konuya gore degerlendirme yapacaklar olabilir gebel bahsedebilirsen guzel olur sanki :)

Toplam Hit: 8146 Toplam Mesaj: 27
eleman arıyoruz