folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Ankara'da Öğrenci İşi Yemek ?

Ankara'da Öğrenci İşi Yemek ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

@rui Yolum düşerse bakarım hocam, yazdm. Koca tahribat'ta hem Ankaralı hem de fakir kimse yok mu başka? O döner fotosu nedir abi ya. İğrendim yemin ediyorum. Kayseri yolundaki Çınar mı ne zıkkımsa ismi, dinlenme tesisine de nalet girsin.

kızılay da sakarya nın girişinde bi pizzacı var 7,5 tl ye orta boy ve kola da veriyorlar kardeşim. ora daha yakın sana

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    rui bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

@rui Yolum düşerse bakarım hocam, yazdm. Koca tahribat'ta hem Ankaralı hem de fakir kimse yok mu başka? O döner fotosu nedir abi ya. İğrendim yemin ediyorum. Kayseri yolundaki Çınar mı ne zıkkımsa ismi, dinlenme tesisine de nalet girsin.

kızılay da sakarya nın girişinde bi pizzacı var 7,5 tl ye orta boy ve kola da veriyorlar kardeşim. ora daha yakın sana

Yazmayın böyle şeyler kardeşim acıkıyoruz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

Kurtuluş, Cebeci çevresi surusuyle ama senin yere ters.

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Theholiqan
    Theholiqan's avatar
    Erkek

Hocam Kızılaya git sonra kızılay avm yi arkana alınca önünde bir gökdelen tipli bina kalcak üstünde k atatürk sözü yazan. o binanın solundan gir orda bir tek tabldot yemek veren var merdivenden çıkmadan önce hemen güzel yemekleri parası da uygun 8.50 tl 4 çeşit

Bize çağ dışı diyorlar Doğrudur; Çağlar açtık, çağlar kapattık Çağlar bizden geri!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dragoonx
    dragoonx's avatar
    Erkek

100. yıl da ucuz yemek yapan yer yok denecek kadar az. arjantin pide kebap yada onun civarındaki mekanlara hiç bulaşmayın madden zararlı çıkarsınız.
    https://www.yemeksepeti.com/ankara/100-yil#ors:false dan fiyatlara bakabilirsiniz. en hesaplıları ekmek arası oluyor zaten mesela 5liracı ve tombiş gibi yerler.
    ülkü akın ilköğretim okulu tarafında yemek dükkanları var oralara da bakabilirsiniz.

Delikanlım! İyi bak yıldızlara. onları belki bir daha göremezsin. Belki bir daha yıldızların ışığında kollarını ufuklar gibi açıp geremezsin… (Nazım Hikmet RAN)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dragoonx
    dragoonx's avatar
    Erkek
    rui bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

ruhi hocam, orayı iyi ki önerdin, tam öğrencilere göre (pizza seven varsa), güzeldi yani :)

Delikanlım! İyi bak yıldızlara. onları belki bir daha göremezsin. Belki bir daha yıldızların ışığında kollarını ufuklar gibi açıp geremezsin… (Nazım Hikmet RAN)
Toplam Hit: 2253 Toplam Mesaj: 17
öğrenci ucuz yemek kazzık