folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Ankara"Da Şaibeli Durumlar!

Ankara"Da Şaibeli Durumlar!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek
    mal ankara halen melih gökçeke veriyor salaklar

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tiesto
    Tiesto's avatar
    Erkek

Lathedarkman bunu yazdı:
    -----------------------------
    aq elektrik kesilecek bugünümü buldular ? elbette bu olayın altından başka şeyler çıkacak kesin şaibe var ve oyların sayımı tam yapılmadı

Arada 200 bin oy farkı var bu kadar oyu çuvala doldurup yakmadılar herhalde ?

@ Aytekinet 

Ankara da neler oluyorda bu adama hala veriyotlar diyorsun. Tv de adamın hem biten hemde yapacağı projeleri görüyorum süper.

Bilmediğim için soruyorum Melih Gökçeki istememenizin asıl sebebi sağ-sol olayımı yoksa hizmetlerini mi beğenmiyorsunuz ??

Ceza : Ben Rapin Oğluyum. Sagopa Kajmer : Benim öyle Bir oğlum yok.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mamii
    mamii's avatar
    Erkek

Lathedarkman bunu yazdı:

mamii bunu yazdı:

Hemen bok atın anasını satim :)

Ne demişler : Meyve veren ağaç taşlanır.

Mahsun Kırmızıgül çok iyi işler yaptı diye birden adı PKK'lı çıktı, Yılmaz Erdoğan çok iyi işler yaptı diye birden adı PKK'lıya çıktı. Arkadaşlar bilip bilmeden hemen sallamayın. Hayatımda doğan haber ajansı kadar ... bir ajans görmedim. Baktı AKP önde gidiyor hemen şaibe var şu var bu var. Hayır kardeşim sen ordan nasıl biliyorsun şaibe olduğunu.. Maksat ortalığı karıştırmak, akp'ye bok atmak olsun diye böyle yapıyorlar.. Eğer onların tarafında bir parti üstün olsaydı eminim şaibeli bile olsa söylemezlerdi...

Not: Her zaman söylerim, ben öğrenciyim hiçbir partiyle işim yok :)

iddaları söyleyen mhp grup başkan vekili ankara mhp adayı mansur yavaş , karayalçın canlı yayında söyledi bunları polis kamerlarında çıkan olaylar gösterildi ne alakası var doğan medyasıyla ? kaldıki tüm kanallarda çıktı bu haberler ve ankarada olan kavgalar. hatta birkişi tutuklanmıştı en son elbisesinin altında oy pusulasıyla yakalandığı için

Evet ama Kanal D'de olay bir farklıydı. Sırf bunun için demiyorum. Örneğin önemli bir günde (kandil, bayram vs) herkes hayırlı, güzel şeyler verirken Kanal D gidiyor yahudi filmleri, işlama karşı filmler veriyor. Biraz dikkat edince ne kadar kötü oldukları anlaşılıyor.. İşlerine gelmeyen çoğu olayı çok abartıyorlar. Hele bir Mehmet Ali Birand var... Onu bunu geçtim, her şeyi geçtim. Dizileri karşılaştırın. Her dizideki açıklık, öpüşme ve konu oranına bakın, en yanlış her zaman Kanal D oluyor.

ÖSS maratonu başlıyor. Dershane de başladı. Bir süre TBT"de yokum. Seneye kaldığım yerden devam =)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Opusme ve sevisme sahneleri iceren filmlerdeki yanlisliklik nedir hoca ? Eli silahli ceteler , 5.goz , 3.hayat gibi yayinlar cokmu yararli acaba ?

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek
    melih gökçeğin ergenekonda da adı çıktı + bu şaibeli olayların hepsini m.gökceğin yaptıgını herkez biliyor...

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

Tiesto bunu yazdı:

Lathedarkman bunu yazdı:

Sen Ankara'da değilsin anladığım kadarıyla. O projeler sadece sözde kalıyo. Örneğin; bi metro varki 2006 yılında bitecek diye tabelalara yazılan ama hala bitirilemeyen. Su desen öyle. Disneyland projesi vs. gibi projeler Ankara'ya zarar verecek şeyler zaten.Doğalgaz ve ulaşım ayrı bir sorun. Ve Gökçek'in herkesle kavgalı olması ve karakteri, istememe nedenlerimizin başına geliyo. Anlatabildimmi sağ sol davasıyla ilgisi yok. Ankara'ya yararlı olsun da sağ sol önemli değil bu durumda...

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mamii
    mamii's avatar
    Erkek

Aytekinet bunu yazdı:
    melih gökçeğin ergenekonda da adı çıktı + bu şaibeli olayların hepsini m.gökceğin yaptıgını herkez biliyor...

Herkes ergenekon suçlusuna mı oy veriyor diyorsun yani :)

ÖSS maratonu başlıyor. Dershane de başladı. Bir süre TBT"de yokum. Seneye kaldığım yerden devam =)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mamii
    mamii's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    Opusme ve sevisme sahneleri iceren filmlerdeki yanlisliklik nedir hoca ? Eli silahli ceteler , 5.goz , 3.hayat gibi yayinlar cokmu yararli acaba ?

Hocam toplum ahlâkı denen bir şey var. Öpüşme, sevişme hiç normal değil. Şahsen annem, babam, ablam veya herhangi bir tanıdık yanımdayken o sahneleri izleyemiyorum, yani insan utanıyor. Çok yanlış şeyler. Çok Güzel Hareketler'e bak, sırf belaltı'na vurdular işi gittikçe bozuyorlar. 3.hayat veya 5.göz'e gelince, rahatısz oluyorsan ayrı bir şey fakat şu var kiminle izlersen izle gayet normal bir şey, hiçbir utanç veya başka bir şey duymassın.

Yani kısaca demek istediğim Kanal D genel olarak toplum ahlâkını bozuyor. İnsanları yanlış yönlere saptırıyor.. Bu devirde güç magazin'de olduğu için ve Doğan Holding de magazin'de 1 numara olduğu için çok etkili insanlar üzerinde.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Neyse bu sevisme , opusme sahneleri ayri bir konu.Uzatmayalim.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    ozAnkaraguclu bunu yazdı:
    Tiesto bunu yazdı:

Sen Ankara'da değilsin anladığım kadarıyla. O projeler sadece sözde kalıyo. Örneğin; bi metro varki 2006 yılında bitecek diye tabelalara yazılan ama hala bitirilemeyen. Su desen öyle. Disneyland projesi vs. gibi projeler Ankara'ya zarar verecek şeyler zaten.Doğalgaz ve ulaşım ayrı bir sorun. Ve Gökçek'in herkesle kavgalı olması ve karakteri, istememe nedenlerimizin başına geliyo. Anlatabildimmi sağ sol davasıyla ilgisi yok. Ankara'ya yararlı olsun da sağ sol önemli değil bu durumda...

yok hocam harbiden bizim millet mal hala bu ampul kafaya nası oy veriolar anlamıorum :S şahsen karayalçına verdim mansurun önde olduğu zaman bile sewindim biliyorumki mansurda iyi bi belediyeci ama nolduysa oldu pez.... gene aldı kafayı sıyırmamak elde deil ya 

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
Toplam Hit: 4967 Toplam Mesaj: 42