folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ankara"Daki Türev İntegral Bilen Selpakçı Çocuk

Ankara"Daki Türev İntegral Bilen Selpakçı Çocuk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okul
    okul's avatar
    Erkek
    bu cocugu biliorum ewet dershaneden cıkısta türkce hocasıyla giderken gördük ilgimizi cekti biraz ilgilendik ciddi cok güzel soru çözüo kımden ögrettı dedık oda benım abilerim ögretti dedi ama böle meddıl sattıgımı bilmiolar onlar ögreti bende calsıtım ve ögrendım dedi bence cocuga laf atcagımıza önce bi kendimize bakalım cocuk yok dershane oraya bura gitmiıo sadece ona cok az ögretilen bilgiyle yapıo bizde bize bakın okul dershane özel ders vb. bir ton yere gidioyruz ama hala su cocuk kadar olamadık bence bu cocugun degerlendırlmesı lazım tabi bunlar benım fıkrım ister dedıklerımın dogru oldugunu söleyin ister yanlıs bu cocuk ne sacmalıo diyip gecip gidin ama unutmayınkı anne ve babalarımız bize cok emek verıo bu emeklerı bosa cıkartmalıyım

medebiyet acmaksa bütün bedeni ozzman hayvanlar bizden daha medeni ANTİTAHRİBAT
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarizmaTurk
    KarizmaTurk's avatar
    Erkek
    Yok diye birşey yok!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Cafe'm den cıkarken karşılaşmış bi süre muhabbet etmiştik :) Konurla yükselin arasında duruodu bi aralar...

Tam bir piç...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 3652 Toplam Mesaj: 14