Ankaralı Müridler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 6 Ekim saat öğlen 11:00-12:00 gibi Ankara'ya geleceğim sınavım için, sınav 7 ekim'de 10'da başlayıp, 12 gibi bitecek, 6 ekim 12:00'den sonra ya da cumartesi günü 12:00'den akşam 18:00'e kadar Ankara'da gezebileceğim yerler ya da müsait olursa görüşebileceğimiz müridler varsa, programda uyarsa (birden fazla arkadaş ile geliyoruz program belli değil) görüşmek isterim ya da Ankara'da gezebileceğim yerleri, yemek yiyebileceğim güzel mekanları (lüks olması şartım yok, sadece güzel yemek olsun tercihen tavuk yeterli) tavsiye edebilir misiniz? 

Şeyh'in tükkanda Ankara'da diye biliyorum, tükkandaki kişiler ya da rene görürse konuyu adres verirse çayınız varsa çay içmeye, çay yoksa muhabbet etmeye uğrayabilirim, hazır gelmişken en azından tanışmış oluruz.

NOT: kısmet olursa Anıtkabir'e tekrar gideceğim, 2. kez Ankara'ya geliyorum, 1. de sadece Anıtkabir'i gezecek vaktim vardı, o nedenle Anıtkabir haricinde ekstradan tavsiye edebileceğiniz yerleri de bekliyorum. 

Mod'a Not: Konu yanlış yerdeyse taşıma yapılırsa sevinirim, belki arkadaşlar müsait olursa buluşma falan yapabiliriz dye sosyal etkinlikler bölümünü düşündüm. 

twilight_flame tarafından 04/Eki/17 21:08 tarihinde düzenlenmiştir

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

hafta sonu bende bursadan gelicem hocam lakin akşam saat 8 den sonra filan müsait olurum , size de uyarsa yeşillendirirsin. (ankarayı bende pek bilmiyorum, siz nereye ben oraya)

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Hocam haftasonu geleceksen ben haftasonu dönüyorum maalesef cumartesi 18.00 gibi uçak kalkıyor 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Ankara'da gezecek yer yok hocam. En fazla bi milyon insanin dolustugu bir avmye ya da yeni turkiye hirbolarinin dolustugu nargile kafelere gidersiniz. Aspava yiyin, tercihen yildiz aspavalarin birinde. Ankara'da 9 sene geciren bir ateist olarak size soyle demek istiyorum: allah kurtarsin :D

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Ankara'da gezecek yer yok hocam. En fazla bi milyon insanin dolustugu bir avmye ya da yeni turkiye hirbolarinin dolustugu nargile kafelere gidersiniz. Aspava yiyin, tercihen yildiz aspavalarin birinde. Ankara'da 9 sene geciren bir ateist olarak size soyle demek istiyorum: allah kurtarsin :D

ANKARAYı gömmeye gerek yok ama aktif görülücek ve gezilecek yeride az :))

eymir gölü,mogan park,harikalar diyarı,gençlik parkı,kızılay meydanında üç beş volta :) 

yeterli hocam bunlar sana yemegini moganda göle sıfır yersin bir çok mekan var

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    DanqerLine bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

eymir gölü,mogan park,harikalar diyarı,gençlik parkı,kızılay meydanında üç beş volta :) 

Sanirim sinav icin sehirdisindan gelmis bir ogrenci muridimiz, anitkabirden mogana nasil gidecek bana onu bi soyler misin :D eymirde de bi cacik yok mogan dedigin de iki bardak su, aa su varmis deyip kofte yemek icin guzel evet :D Genclik parkinda 8 yasindaki cocuklarina kadar turban gecirmis asiret modeli aileler + torbaci kilikli insan erkekleri + tarkan-dudu esliginde gicirdayan donme dolap. Harikalar diyari= agzi yuzu kaymis temel reis, tecavuze ugrayan kuyrugu dikmis timsah kaydirak + gunubirlikcilerin tukenmek bilmeyen copleri.

:D ya ankaraliysan nolur kusura bakma ama burayi guzel yapan tek sey arkadasliklar. 

izzmarit tarafından 05/Eki/17 08:50 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patata666
    patata666's avatar
    Erkek

Park caddesi taraflarında takılın, geri kalan yerler elit altı. Fakirlerin yerleri hep.

İncek, Yaşamkent, Çayyolu, Ümitköy buralara gidin, Ankaranın içine girdikçe hırbolar ve fakirler artıyor. 

edit: çukurambar, yüzünzü yıl tarafları da fena değil ama oradakilerde kültürsüz zenginler oluyor.

ankaralı değilim

patata666 tarafından 05/Eki/17 08:58 tarihinde düzenlenmiştir

Beni banlayan admin ölsün
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    patata666 bunu yazdı

Park caddesi taraflarında takılın, geri kalan yerler elit altı. Fakirlerin yerleri hep.

İncek, Yaşamkent, Çayyolu, Ümitköy buralara gidin, Ankaranın içine girdikçe hırbolar ve fakirler artıyor. 

edit: çukurambar, yüzünzü yıl tarafları da fena değil ama oradakilerde kültürsüz zenginler oluyor.

ankaralı değilim

olm sen genemi geldin lan lşaskdflşasdf

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patata666
    patata666's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    patata666 bunu yazdı

ankaralı değilim

olm sen genemi geldin lan lşaskdflşasdf

Fakire fakir dedik diye elitiz diye banlanacaksak banlanalım.

Beni banlayan admin ölsün
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Sanirim sinav icin sehirdisindan gelmis bir ogrenci muridimiz, anitkabirden mogana nasil gidecek bana onu bi soyler misin :D eymirde de bi cacik yok mogan dedigin de iki bardak su, aa su varmis deyip kofte yemek icin guzel evet :D Genclik parkinda 8 yasindaki cocuklarina kadar turban gecirmis asiret modeli aileler + torbaci kilikli insan erkekleri + tarkan-dudu esliginde gicirdayan donme dolap. Harikalar diyari= agzi yuzu kaymis temel reis, tecavuze ugrayan kuyrugu dikmis timsah kaydirak + gunubirlikcilerin tukenmek bilmeyen copleri.

:D ya ankaraliysan nolur kusura bakma ama burayi guzel yapan tek sey arkadasliklar. 

Aslında görevde yükselme sınavı için gidiyorum :) ancak öyle bir yazdın ki @izzmarit sınavdan pek umudum olmadığı için acaba hic gitmesem mi dedim :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Kitapçıları ve sahafları gez. Ankara'nın entelektüel ortamından başka bir şeyi yoktur. Hem kişi, hem mekan hem de faaliyet açısından bu böyledir. Yok gölmüş parkmış hep tırıvırı. Kitapçılar için Kızılay'daki dost, Turhan ve imge'ye uğrayabilirsin. Sahaflar çok yaygın. Zafer çarşısı, Adilhan çarşısı, Tunalı vs uzar gide. Kime sorsan gösterir.

Toplam Hit: 2815 Toplam Mesaj: 22
ankara gezilecek yerler gezilecek yerler ankaralı müridler