folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Ankesörlü Telefonları Map Koordinatları Var Mı?

Ankesörlü Telefonları Map Koordinatları Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

hacı dayı işin üstüne düşecem diyorsan: bulunduğun bölgedeki telekom arıza görevlilerini bulup onlardan google earth KML dosyasını isteyeceksin.

bölgelerde sahaları cihazları istasyonları makinaları olan bütün şirketler mutlaka lavigasyon için kml dosyasını elemanlara mail atarlar.

bizim burada telekomcularda vardı mesela atmışlar navigasyona şak diye koordinattan yerlerini buluyorlar.

bizde aynı şekilde earth programından import edilmiş kml dosyasını telefonlarımıza yükleyip bögeyi navigasyondan buluyoruz.

vay canına jonathan güzel bilgiymiş bu. peki 1 kml dosyasının içinde tüm cihazların koordinatları bulunuyor mu ülke çapında şimdi bunu öğrenmemiz lazım.

aşağıdaki resimde gördüğün gibi telekomun çözüm ortağı hangi bölgeye bakıyorsa o bölgenin koordinatlarını içeren kml dosyasını bulma şansın yüksek. yani 1500 den fazla adres 235 kb yer kaplıyor.

ama malı buldum kılsızını da istiyorum diyorsan yok bütün türkiyedeki anküsorlu telefon adresleri tek kml dosyasında olsun diyorsan nereden bulursun onu bilemem.

http://i.imgur.com/jgoFPA3.jpg

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Zalimadam sanırım sende bölgeye ait olan var , mümkünse elinde olanı paylaşırsan güzel olur..

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Zalimadam sanırım sende bölgeye ait olan var , mümkünse elinde olanı paylaşırsan güzel olur..

paylaşma zalım, çoluk çocuğun eline düşmesin :D

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

o zaman pm den bana atabilirsin :)

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
Toplam Hit: 2063 Toplam Mesaj: 15