Anket Açma Özelliği Eklense

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

yönetimdekilere söylüyorum:

kendinizi bi mürid yerine koyun. herkesin belli başlı işleri var. bazen herhangi bi konuda " acaba herkeste bu şekilmi yapıyo " diye bi düşüncemiz oluyo. malum tahribat.com'un hiti de ortada. bu kadar büyük bi kitleyi heryerde bulamayız. yani bi anket açtığımızda %10-15 geyik olsun diye mesaj atanları,oy verenleri çıkarırsak; büyük bi çoğunluğun ne düşündüğünü öğrenebiliriz. buda bizim çok işimize yarar.

umarım bu özellik olur.

olacağını varsayıyorum;

boku çıkma muhabbetleri olmaz. ciddi ciddi anketlerde geyik yapan olmaz.

işi olan her mürid anket açmak isteyecektir. belli periyotlarla (1 hafta mesela) herkesinki sırayla yayınlanabilir.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

anasayfadaki anketten bağımsız olarak, müridin kendi açtığı konuya anket koyabileceği bir sistem olabilir. hazır forum sistemlerinin hemen hemen hepsinde de var zaten. boku çıkması konusuna gelince zaten müridin elinde konu açma yetkisi var istediği kadar açabiliyor luzumsuz görünenler siliniyor. 2 konuda gereksiz anketten dolayı silinse çok mu zor olur.

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    olursa admin onaylı olur sınırlı olur yani bi mürit en fazla ... anket hazırlayabilir başa dönmek için son anketinden bu yana ... süre geçmesi gerekir anketler gösterime onay tarihine göre girer her anket ... gün oylanabilir kabul/red durumunda anketçiye bildirim gider bunları denetlemek için ve algoritmayı yazmak için boş vakti olan adamlar gerekli ama iyice
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı:
    -----------------------------

anasayfadaki anketten bağımsız olarak, müridin kendi açtığı konuya anket koyabileceği bir sistem olabilir. hazır forum sistemlerinin hemen hemen hepsinde de var zaten. boku çıkması konusuna gelince zaten müridin elinde konu açma yetkisi var istediği kadar açabiliyor luzumsuz görünenler siliniyor. 2 konuda gereksiz anketten dolayı silinse çok mu zor olur.

eğer böyle bi uygulama yaparlarsa bu görevi sana vermeleri yerinde olur :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

kodlayacak vakit yok hocam acıkcası, eğer bi ara rahata erersem notumu alayım yazalım...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

kodlayacak vakit yok hocam acıkcası, eğer bi ara rahata erersem notumu alayım yazalım...

Çok iyi olur üstadım umarım yakın zamanda eklenir bu özellik,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

2 sene sonra amatör bir üye gelip '' Anket Açma Özelliği Eklense '' diye bir konu açarsa şaşırmam :)

İndia İndia !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

bloodmage bunu yazdı:

2 sene sonra amatör bir üye gelip '' Anket Açma Özelliği Eklense '' diye bir konu açarsa şaşırmam :)

-----------------------

benimde şaşırmadıgım  rene'yi tanımayan birinin böyle yorum yapması :| :)

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 4816 Toplam Mesaj: 39