folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Anneler Günü İçin Hediye Önerileri

Anneler Günü İçin Hediye Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

Annenize alacağınız/almayı düşündüğünüz ya da beğendiğiniz hediyeleri burada paylaşabilirseniz en azından ne alsam diye düşünen arkadaşlara bir fikir olur diye düşünüyorum.

PS: Değişik bir hediye arayışı içindeyim. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim 🤗

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Ben çantayla ayakkabı aldım

mutfak eşyası filan almayın. Anneye değil mutfağa alıyosunuz onu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

Hergün düzenli yürüyüş yapar o bakımdan hummel (alt+üst) ısmarladım netten

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Karaca'nın şu  hatır hüp modelini satın aldım, satın aldıktan sonra farkettim ki 20 mayısta kargoya verilecek olarak görünüyor ama yapacak birşey yok. 

https://www.krc.com.tr/urun/karaca-hatir-hup-turk-kahve-makinesi-rosegold

Ürünü almak isteyen arkadaşlar olursa MBL30 kodu ile 30 TL indirim yaptırabilirler, 270 TL'ye geliyor, ayrıca kırmızı, krem rengi ve sarı rengi 250 TL, ancak ben renkleri beğenmemiştim. Bir de yeni üye olana 20 TL  veriyor MRB20 kodu ile ama kodları birleştiremiyorsunuz.

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

GoldMaster Home'da HH5HBCMX bu kodla %58 indirim yapıyor.

https://goldmasterhome.com/index.php?route=product/product&product_id=3699&search=el+blender 

Bu ürün alınabilir. 323 TL' ye geliyor.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gelenebak
    gelenebak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Akkıllı saat almayı düşünüyorum andorid için uygun yollu önerileriniz var nı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Saat saat saat.. Dijital veya Analog. Kadranında da ikinizin olacağı bir foto. 

olmadı, masaj koltuğu ^^D`

olmadı, isteğine göre, sert'likte yatak. 

yada ne bileyim, kişisel özelliklerine ve isteklerine uygun bi hediye olur. 

hatta, güzel ,komik anime  film izlemek de olur. hatta doğduğu topraklarla ilgili, ilginç videolarda var ise, o da olur.

h'up.

Babalar Günü ne zaman ya, haziran10'u mu? 

RitmFarbRacourci tarafından 03/May/20 15:50 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1002 Toplam Mesaj: 7
hediye mother’s day anne anneler günü hediyesi