folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Annemin De Başı Örtülü

Annemin De Başı Örtülü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    HanDsomE bunu yazdı:
    -----------------------------

Dünyanın tek laik ülkesi türkiye. Neden mi ?

Fransa amerika ingilterenin resmi dinleri hristiyanlık olduğu halde başörtüsüne sorun çkarmıyorlar ama türkiyenin %99 nüfusu (sözde tabi) müslüman olduğu halde başörtüsü sorunu var. şimdi başörtüsü takılınca laiklik elden gidiyor ya gerileşiyor ya ülke ozaman avrupanın ve diğer ülkenin vay hallerine

Yanlıs ahtırlıyor olabılırım ama bundan yaklasımn 1 ay once almanyada 50++ yasındakı bır bayan (ana okulu hocası) derslere bas ortusuyle gırmek ıstedıgınde aldıgı cevap hayırdı dıye hatırlıyorum.... Yıne o ulkelerden bırınde ( farnsa dıye hatırlıyorum ustunden baya zaman gectı) hıcbır devlet gorevlısı hangı dıne aıt olursa olsun dını sımge olan bır seyle gorev yapamaz dıye bır yasa cıkardı yada cıkarmaya calıstı dıye hatırlıyorum kı buna boyna asılan hacta dahıl.... yanı bunları yapan gaz verıp kendı ulkelrınde uygulamayan o ozgurlukcu avrupa ulkelerı lutfen madem okadar ozgurlukculer bıraksınler bızde bıralım hanı avrupa bırlıgınne gırecez ya ozgur olalım dımı :) ayrıca dunyanın kac yerınde dın bu kadar ıstısmar edılıp bunun uzerınden rant saglanmaya calısılıyor.....?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    god bunu yazdı:

bizleri münafık kullarından eyleme Yarabbi

amin. :)

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    tatartışacak konu yok!

Çok güzel bir yaşanmış olay!Bizde bunları anlatmaya çalışıyoruz ama nafile!

Dininizin sömürülmesini göz göre göre kabul edip,birde onların arkasında saf tutmak!Cahillik,bağnazlık,saflık değilde nedir!

Paylaşım için sağol dostum!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Avrupayi ornek gosteren arakdasim acaba , arap ulkelerinde din dogrudan devlet islerine karisiyor o arap ulkelerinden birtane gelismis bir ulke gostersene !

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

hımm kadın ii etmiş yani kendi içinde yaşıyor hem öyle her yanına gelene de güven olmaz başını bağlıyor olması bir kişinin ne olduğunu belli etmez önemli olan niyet

ne bileyim kadını eve götürdükten sonra başına bir iş getirmeyecekleri ne malum  

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist_98
    pesimist_98's avatar
    Erkek

1. paylaşımın için Teşekkürler...

çok hoşuma gitti yazı.... bende anti akpliyim ancak şimdi başını kapatma şeklinden dolayı benim türban hiç şekilde hoşuma gitmiyor bağzıları war belli yani din için kapanmışlar (hatta azcık dikkatli baktığınızda bağzıları tek kaşlar yani kaşlarını bile aldırmamış insanlar bunlar) benim tek karşı çıktığım afedersiniz bağzıları war üstü minare altı ker..... gibi oluyor kardeşim madem din için kapanıyor altındaki etek ne ; yada başı kapalı altında dar bir pardüsü hemide marka yani ayrıca dinde israf die bişiy war yani bakıyorsun ki kolunda vakko çantalar jiplerden iniyorlar kaç sefer gördüm esk de hamamyolunda arka sokaklarında iniyorlar jiplerden vakko çantayla devam yüzde bi karış krem yani benim tek karşı çıktığım bunlar yani

KESİNLİKLE TARTIŞMA ÇIKARTMAK İÇİN BUNU YAZMADIM SADECE PAYLAŞMAK İSTEDİM, AYRICA O DİN İÇİN KAPANANLARA DA SONSUZ SAYGI DUYUYORUM

İmzaya Gerek Yok Adım Yeter..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    dinde marka giyinmek yasak mı?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist_98
    pesimist_98's avatar
    Erkek

mataramasuko bunu yazdı:
    dinde marka giyinmek yasak mı?
    tabikide hayır benim orda bahsetmek istediğim israf bi vakko cantanın fiyatını biliyormusun???

İmzaya Gerek Yok Adım Yeter..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    HanDsomE bunu yazdı:

Dünyanın tek laik ülkesi türkiye. Neden mi ?

Fransa amerika ingilterenin resmi dinleri hristiyanlık olduğu halde başörtüsüne sorun çkarmıyorlar ama türkiyenin %99 nüfusu (sözde tabi) müslüman olduğu halde başörtüsü sorunu var. şimdi başörtüsü takılınca laiklik elden gidiyor ya gerileşiyor ya ülke ozaman avrupanın ve diğer ülkenin vay hallerine

Dotten element uydurmak bu olsa gerek!! 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

anlatmak istediğim başının örtülü olması onun mükemmel olmasını mı gerektiriyor ya da başı kapalı olunca değişik bi mertebede mi oluyo

ne yani vakko çanta takıo israf oluyo başını kapamasın 

vakko çanta israfsa benim kullandığım pc de israf çünkü ben bunun üzerinden para kazanmıyorum ve pahalı

Toplam Hit: 3358 Toplam Mesaj: 25