Anonymous Facebook'a Yeniden Saldıracak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konpi bunu yazdı:
    -----------------------------

YasamaK bunu yazdı:

Gelsinler pipimi yesinler... saygılar.....

Hek mek işlerinden hiç anlamayan biri olarak bence benim gibi sıradan insanlarda düşündürdüğü şey bu anoniherneysenin

biri bunun ne dediğini açıklasın

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

2 gündür deneme vuruşu yapıyorlar sanırım facebook sıkıntı gene. 

not : zar zor girdi normal bir günde saat 2 de online sayım  45-50  şuanda 2.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Legion_
    Legion_'s avatar
    Erkek

yahu bunca kasma sadece sizlerdemi olmakta? 2 gündür devamlı acık pc ve facebook ta en ufak bir sekteye uğrama yok.. saldırı olma durumu da yok.. olsa zaten bir sekilde 2 taraftan birinen duyurulurdu bu durum.. bnce sorunu internet baglantılarızda arayın  :) 

Eski kafalı bir adamım... En büyük isteğim midesi birayla dolmuş bir halde evinin kapısının önünde oturup bir gölü ya da başka bir şeyi öylece seyreden yaşlı bir adam olmak..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oturuyorum
    oturuyorum's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Legion_ bunu yazdı:

yahu bunca kasma sadece sizlerdemi olmakta? 2 gündür devamlı acık pc ve facebook ta en ufak bir sekteye uğrama yok.. saldırı olma durumu da yok.. olsa zaten bir sekilde 2 taraftan birinen duyurulurdu bu durum.. bnce sorunu internet baglantılarızda arayın  :) 

söylentiler var ama bende bişey fark etmedim :| 

Ellerinde Pankartlar / Gidiyor Bu Çocuklar / Kalkın Ayağa, Kalkın / Gidiyor Bu Çocuklar
Toplam Hit: 7954 Toplam Mesaj: 55