Antalya - Kaş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

Hocalarım Merhaba, Kısmetse 1.10.2017 tarihinde evleniyorum. balayı tatilini antalya/kaş/kalkan tarafında yapıcaz. daha önce gezdim oraları hatta tüm akdeniz ve egeyi ama. yani yinede sormak istiyorum "şurayada gitmemişiz bee" demiyelim diyerekten görüş ve beğendiğiniz yerler varsa değerlendireyim hocalarım. saygılar hürmetler :) 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

hocam kaş'da zaika restoran var ekim ayında açıkmıdır bilmiyorum ama mutlaka bir akşam yemeğe gidin. birde  caretta caretta osman var ona dikkat edin, şerefsiz geçen sene bi arkadaşı göbeğinden ısırdı :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

La sen ne zaman büyüdün de evleniyorsun? Seni Buluşmada görmüştüm. Genç bir arkadaştın. Facede seninle etiketlendiğim resmi atayım.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=922086147830106&set=t.100001081477716&type=3&theater

Burada yeşil bileklikli olan sensin.

Allah bir yastıkta kocatsın. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

La sen ne zaman büyüdün de evleniyorsun? Seni Buluşmada görmüştüm. Genç bir arkadaştın. Facede seninle etiketlendiğim resmi atayım.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=922086147830106&set=t.100001081477716&type=3&theater

Burada yeşil bileklikli olan sensin.

Allah bir yastıkta kocatsın. 

hocam 27 olduk vallahi bizde anlamadık büyümüşüz :D  bu arada link görüntülenemiyor diyor =) 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    anil bunu yazdı

hocam kaş'da zaika restoran var ekim ayında açıkmıdır bilmiyorum ama mutlaka bir akşam yemeğe gidin. birde  caretta caretta osman var ona dikkat edin, şerefsiz geçen sene bi arkadaşı göbeğinden ısırdı :D

tamam hocam dikkat ederiz :D :D muhtemelen ekimde de açıktır çünkü o tarihlerde bile hava 30 derecelerde imiş geçen senenin hava tahmin raporlarına baktımda :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

hocam 2 hafta önce ordaydım bende.

Akşam havası insanı boğmuyor nefes alabiliyorsun, mersine gitmiştim 3 gün öncesinde ölüodum a.k

Bizimkilerden çok ingiliz var , üst taraftaki villaların çoğu sahibi ingilizmiş. Gece kulupleri fena değil . Biz chocolatea gitmiştik, güzeldi.
    Ben ki kız arkadaşım ile böle mekanlara gitmeyi sevmem tatsızlık çıkar diye, rahat rahat takılıp oynadım.

Kaputaj plajına gittik yer bulamadığımız için ayrılmak zorunda kaldık. Şansımıza o gün zaten havada rüzgarlı idi deniz dalgalıydı. Hava esmiyorsa ise gidebilirsiniz

Pattaya'ya geçtik bu tosbaaların yumurlatdığı yere, kum bildiğin çöl kumu gibi ve çokta rüzgar olduğu için mermi gibi saplanıodua ayaklarımıza :D 

En kötü illa bir plaj yapıcaz derseniz sabah erken saatlerinde sahil kısmına inip sola doğru yürüyün, kaputaj halk plajı var. Biz son gün gece gezerken görmüştük gidemedik.

Karfurundan, migrosuna, biminden, a101ine, şokuna herşey var. Rahatlıkla aradığınız herşeyi bulabilirsiniz

Kısacası güzel tercih

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

2 gün önce arkadaşlar ordan geldi , nefes alınmıyor nemden haret edilmiyor çok kötü dediler.

( HAVASI İÇİN ) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

2 gün önce arkadaşlar ordan geldi , nefes alınmıyor nemden haret edilmiyor çok kötü dediler.

( HAVASI İÇİN ) 

طדṮ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    Genki bunu yazdı

hocam 2 hafta önce ordaydım bende.

Akşam havası insanı boğmuyor nefes alabiliyorsun, mersine gitmiştim 3 gün öncesinde ölüodum a.k

Bizimkilerden çok ingiliz var , üst taraftaki villaların çoğu sahibi ingilizmiş. Gece kulupleri fena değil . Biz chocolatea gitmiştik, güzeldi.
    Ben ki kız arkadaşım ile böle mekanlara gitmeyi sevmem tatsızlık çıkar diye, rahat rahat takılıp oynadım.

Kaputaj plajına gittik yer bulamadığımız için ayrılmak zorunda kaldık. Şansımıza o gün zaten havada rüzgarlı idi deniz dalgalıydı. Hava esmiyorsa ise gidebilirsiniz

Pattaya'ya geçtik bu tosbaaların yumurlatdığı yere, kum bildiğin çöl kumu gibi ve çokta rüzgar olduğu için mermi gibi saplanıodua ayaklarımıza :D 

En kötü illa bir plaj yapıcaz derseniz sabah erken saatlerinde sahil kısmına inip sola doğru yürüyün, kaputaj halk plajı var. Biz son gün gece gezerken görmüştük gidemedik.

Karfurundan, migrosuna, biminden, a101ine, şokuna herşey var. Rahatlıkla aradığınız herşeyi bulabilirsiniz

Kısacası güzel tercih

hocam ben zaten kalkanın yukarı taraflarında bi villa kiraladım havuzlu mavuzlu otelden ucuza geldi. ekim ayı için nem düşüyo dediler. ben türkiyedeki tüm sahil beldelerini işsizlik dönemimde (öğrencilik dönemi :) ) gezmiş biri olarak pattaya, kaputaj falan heryeri gezdim ama böyle antik kent, bildiğiniz güzel restourant ne biliyim işte romantik vakit geçirilebilecek bi yer varsa diye açtım başlığı bakalım gidelim altımızda araba var olmadı bi kemer phaselis yaparız :D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

( HAVASI İÇİN ) 

vallaha ekimde olmaz inşallah o kadar nem diye umuyorum ama :) yapacak bişey yok sudan çıkmayız o zaman =) 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

Hocam bizde villada kalmıstık, o villaların hepsi zaten klimalıdır(en azından bizimki öleydi) * Ben bedirnur (villa sema) da kalmıştım güzeld ya. 

Tekne turları falan var 60 90 arası değişiyor, bize nasip olmadı ama güzelce eğlenirsiniz. 

Ama onun dısında bende doğru düzgün restoran falan bilmiyorum, bi ilk gün sabah kahvaltısı için sultan diye bi yer var oraya oturduk orada iyiydi serpmesini öneririm 

Toplam Hit: 2252 Toplam Mesaj: 21
antalya tatil balayı akdeniz kaş