folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Antalya İçin Doğalgaz Kombi Önerisi Olan?

Antalya İçin Doğalgaz Kombi Önerisi Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Daikin kombi derim şofben gibi görüntü ama felaket çalışma sözkonusu şaşırdım performansına kombi yi yeniden tasarlamış japonlar .ama herşeyin olduğu gibi kombiyi icat eden almanlar vailant bunun öncüsü ama diğerleride sorunsuz buderus ve wiessman alın derim uzun yıllar kullanma imkanı verirler.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

17 yıldır duvarda Vaillant asılı duruyor.

Var gerisini sen düşün.

Yalnız yeni cihazlari nasıldır bilmiyorum. 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peace
    peace's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

17 yıldır duvarda Vaillant asılı duruyor.

Var gerisini sen düşün.

Yalnız yeni cihazlari nasıldır bilmiyorum. 

Demirdökümü Vaillant satın aldı yıllar önce.Nitromixle Vaillant cihazlarının iç malzemeleri birebir aynı.Alabileceğin en iyi fiyat performans cihazı Nitromixtir.

Hi!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Rus sevgili edin. Bir de elektrikli şofben al 3 kademe.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Vaillant iyidir. 10 seneyi geçiktir halâ sorunsuz. Tabi yıllık bakımlarını illaki yaptırmak lazım.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
Toplam Hit: 2250 Toplam Mesaj: 16
kombi