folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Antalya Kemer İçin Tavsiyeleriniz

Antalya Kemer İçin Tavsiyeleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T-Bag
    T-Bag's avatar
    Erkek

Hacılar görmemişlik gibi algılamayın ama 4 günlüğüne Kemer'e gideceğiz.

Dolu dolu geçirmek adına daha önce gitmiş olanlardan ya da orada yaşayanlarlardan (şuraya git şunu yap) diyeceğiniz tavsiyelerinizi bekliyorum.

Saygılar...

Oyun yeni başlıyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Antalyaya gelecekseniz fazla alternatif yok kaleiçine inersiniz, çok fazla mekan var birine atarsınız kapağı. Bu sıcakta dışarıda başka birşey yapılmaz zaten. Güzellerden birkaç tane söylemek gerekirse; Road House, Art Cafe, Simurg ve Gizli Bahçe. Son söylediğim ikisine hava serinse gidin, özellikle gizlinin mekanı adından da belli olacağı gibi "bahçe". Hepsi alkollüdür, rahat mekanlardır, sürekli takılan sabit bir kitleleri vardır. Rakımızı içelim, muhabbetimizi edelim diyorsanız Kaleiçi Meyhanesi olabilir, ailecek gidilebilecek mekanlardandır.

Oradan limana inerseniz turlara katılabilirsiniz, kolunuzdan bacağınızdan çekerler zaten merak etmeyin. Gidiyorsanız da akşam üzeri gidin, öğle vakti künefe gibi kızarırsınız. Limanın orada çay bahçesi falan da var, oturup sakin sakin takılabilirsiniz. Yemek falan derseniz, demeyin siz boşverin. Öyle çok enteresan yemek yapan yerler yok, fast food ağırlıklı oralar genelde. Ama limanda balık yapan mekanlar var, fena değil diyorlar ben kişisel yorum yapmayacağım denizden çıkan şeyleri yemiyorum.

Kaleiçine gece kalabalık inin, iti var uğursuzu var eskiden daha tekinsizdi şimdi yine fena değil gerçi. Bir de kaybolma riskiniz var, ilk defa gidenlere biraz karışık gelebiliyor. Cidden çok fazla sokak var, bir ucundan girip hiç ummadığınız bir yerde bulabiliyorsunuz kendinizi.

Kemerde kalacak ve Antalyaya gelmeyecekseniz önerebileceğim birşey yok, denize falan girin ya da turistler nereye gidiyorsa onları takip edin vardır illa bir bildikleri. :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Nereye gidersen git Öğle vakti denize gitme hoca :D 3 gündür yanıyorum

#....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek
    risk53 bunu yazdı

++

Freedoom is not free.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carus07
    carus07's avatar
    Erkek

Olympos derim sana ağaç evler var hava on numara deniz ayağının altında club için kemerde inferno, aura, kristal var onlardan birine gidersen hayatını yaşarsın =) kemerde cumartesi gününü hiç kaçırma derim =)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T-Bag
    T-Bag's avatar
    Erkek
    carus07 bunu yazdı

Olympos derim sana ağaç evler var hava on numara deniz ayağının altında club için kemerde inferno, aura, kristal var onlardan birine gidersen hayatını yaşarsın =) kemerde cumartesi gününü hiç kaçırma derim =)

Niye cumartesi ??

Oyun yeni başlıyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek
    carus07 bunu yazdı

Geçenlerde ordaydım. Bungalovlarda kaldım, gerçekten on numra bir yer. Genç insanlar var. Yaz bitmeden bi daha gitmeyi düşünüyorum.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

olimpos genç işi hareketli ortamlar vs.

ama ben kafa dinlemek istiyorum, sadece deniz bana yeter diyorsan adrasanı öneririm. deniz manzaralı lokantaları pansiyonları var. sakin bir yer.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omrcyln
    omrcyln's avatar
    Erkek

Tur firmaları var oralara bir bakın güzel organizasyonlar var. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darq
    darq's avatar
    Erkek

Sabah erken kalk dokapa mı ne sahil beach var git denize gir öğlen geç uyu akşama doğru olympos a çık yamaç paraşütü yap gece de inferno ya geç :d

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    OFree bunu yazdı
    risk53 bunu yazdı

++

Bana yanmak demeyin bir aydır yatıyorum.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
Toplam Hit: 1805 Toplam Mesaj: 19