folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Anti Tayyip/Resim,Video,Resim Vs Herşey Var

Anti Tayyip/Resim,Video,Resim Vs Herşey Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı:
    -----------------------------
    Tayyip'in cumhurbaşkanı olacağını düşünmüyorum.Olursa halk onu ordan indirmeyi bildiği için öyle bir riske girmez.Bu sefer başbakanlıktanda olur.
    bu ulkenin vatandaşı seçmedimi bu adamı???
    niye gocunuyon hoja korkma inmez ordan :D

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Draeex bunu yazdı:
    FireX bunu yazdı:
    Tayyip'in cumhurbaşkanı olacağını düşünmüyorum.Olursa halk onu ordan indirmeyi bildiği için öyle bir riske girmez.Bu sefer başbakanlıktanda olur.
    bu ulkenin vatandaşı seçmedimi bu adamı???
    niye gocunuyon hoja korkma inmez ordan :D

%20lik kesimi tüm Türkiye ile eş değer tutmayın.

λ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek

ulan madem küfür ediyosunuz niye oy verdiniz

Adam simsar Din Simsarı Allah'ın izniyle İnşallah ,nasipse  gibisinden zaten aklı geçim derdinde olan halkın gözünü boyadı

sonrada Bi iranlaşma süreci başladı başımıza Çuvalda geçirdiler,anamızı alıp gitmemizde söylendi a.q

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    Draeex bunu yazdı:
    kokainman bunu yazdı:

oku bakalım.Atatürk bunu demezken o.ç Tayyip kim ki bu devletin vatandaşına lan diyebiliyor ?

sen kalkar bu ülkenin başbakanına o.ç dersen oda sana lan da der herşeyi de der...
    hoca bana bırak bunları.ben sana orda bi yazı verdim.atatürke sarhoş diğer devlet büyüklerinede sinli kaflı konuşan adamı atatürk bizim bi yanlışımız vardır diyerek koskoca devlet erkanının masasına davet ederken tayyip nasıl lan diyebiliyor.bunun cevabını ver ayrıntılara takılma...?

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    maganda bunu yazdı:

Adam simsar Din Simsarı Allah'ın izniyle İnşallah ,nasipse  gibisinden zaten aklı geçim derdinde olan halkın gözünü boyadı

sonrada Bi iranlaşma süreci başladı başımıza Çuvalda geçirdiler,anamızı alıp gitmemizde söylendi a.q

Ben şahsen o zamanda başımıza gelecekleri biliyordum.Ben veya tanıdığım kimse tayyibe oy vermedi.O yüzden öyle bir pişmanlığımız yok.

λ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    bi insan tayyip e oy veriyosa ya tayyip in ne olduğunu tam bilmiyodur yada geri kafalıdır..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek
    maganda bunu yazdı:

halkın gozunumu boyadı bu halk aptal değil hoja kime oy vereceğini bilir
    seçimlerdede goreceğiz....

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    bu seçimlerde kan gövdeyi götürür diyorum ben
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LasTCoder
    LasTCoder's avatar
    Erkek
    Draeex bunu yazdı:

yılbaşına karşıyım. (19.12.1994 sabah) doğru bi laf bende karşıyım a.q muslumanız biz

milli piyango zulümdür. (29.9.1994 hurriyet) tabi zulumdur kaç kişinin evi yıkıldı???o paradan hayır gelmez

taksim'deki caminin temelini inşallah atacağız. (1.7.1994) taksimde o.ç kilise dikiyoda camiimi dokunuyo kanınıza???

cumhurbaskanı'nın imam hatipli olacağı günler yakındır. (5.2.1996 akit) yakındır olacakta inş

ben meclis'in dua ile açılmasından yanayım. (8.1.1996 milliyet) nie dua ile açılsa olecekmisinz allaha dua ediyosun bunda ne kotuluk war???

sarık operasyonu çok komik. (15.5.1995 sabah) tabi komik a.q sanane sarık takar takmaz benim babamda sarıklı ne war bunda

bu adamın butun goruslerine katılıyorum ole iftira yalan dolan atanlarada acıyorum

yılbaşına karşysan bu snn düşncendir Türkiye Cumhuriyeti özgür bir ülkedir kimseye baskı yapamazsın bu snn düşüncen başkası böle düşnmeyebilir dinimiz bunu gerektirio dersen bu yine sni ilgilendirmez o kulla tanrı arasındaki meseledir.

milli piyango zulümdr diosun sen kndi iradan terbiyen sağlamsa eğer temelin sağlamsa doğru yolu bulrsun ztn

cami temeli-- kliseye nedn küfr ediosun oda başka milletten insanların ibadet yeri onların snn camine küfür etse ii mi olur  madem dini kullanarak siyaset yapmaya çalışıosunz küfür de ediosun bu çok mu hoş

imam hatip diosun-  bu ülke laik bi ülke din kökenli biri bu ülkeyi yönetmemeli. sen bu gerici düşnceni savunarak Mustafa Kemal Atatürk'e ve onun ilkelerinede karşı çıkıosun

sarık- bu ülkede kılık kıyafet devrimi diye birşey yapılmş sizn gibi geri kafalı insanlardan kurtulmak için ama malesef bu ülkenn içindeki böcekler öldürülmemiş daha

eğer bu kadar dinine sadık bir insansan din sende hiç bir etki yaratmamış sen ilk önce birz terbiye öğren ve başkasınn dinine karışmamayı başkasınn görüşlerine saygı duymayı öğren

sevgiler... 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

skindirik taßlolarla

halkın ihtiyacından uzak malların fiyat grafikleriyle vs vs

bizim halkımızda inanıcak bunlara :S

Toplam Hit: 22334 Toplam Mesaj: 46