folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Antivirüslerimizi Test Edelim Mi ???????

Antivirüslerimizi Test Edelim Mi ???????

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseysanal
    herseysanal's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim adreste, içinde 593 adet virüs bulunan bir dosya var...

BURASI ACAYİP ÖNEMLİ UYARMADI DEMEYİN

Dosya zipli, indirin fakat sakın açmayın.Sadece antivirüsünüze taratın, bakalım kaç tane bulacak.Sonuçları buraya yazarsak, faydalı olacağı kanaatindeyim... aralarda kaçaklarda var sakın korkmayın bulaşmıyor belki sizin antivirüsünüz 601 filan bulabilir korkmaya gerek yok.

Bu sayede hangi virüs programı gerçekten işe yarıyor öğrenelim...

virüs download

http://www.turktekno.net/index.php?option=com_remository&Itemid=102&func=fileinfo&id=63

"Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyRoN
    PyRoN's avatar
    Erkek
    kaspersky 587 tanesini buldu amk yum onun

Güzel Paylasim Tesekkur

Yürüüü Beaaa Ehli Deveee Endamını Göreyim,, Senle Geçen Günlerimin E*dadını S*keyim,, Mecnunmuyum Lan Bir a*m İçin Çöllere Düşeyim,, Senide Leylayida Mecnunuda S*keyim!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    boyle bir sinirlama ile test olmaz haci....İlla test sonuclarina bakaarak yuklemek isteyenlere her zaman soylerim bu sonuc profosyonel testler sonucu ortaya cikmistir.

sonuc:

Mcafee 8 enterprise on-demon olarak kurulur yani acik surekli aktif...

Kaspersky 5.0 a kadar olan bir versiyonu on-demon degil sadece fiziksel surucuyu taramak icin kurulur .

en etkili cozum budur ama asla kesin degildir...zaten kesin sonuc olmaz.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Mcafee ile indirirken hops dedi indirmeden iptal etti dosyayi ...disable edip indirdim sonuc 589 virus... ;)
    sadece bulmakla degil hepsinide sildi....

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseysanal
    herseysanal's avatar
    Erkek
    ComputerWolf kardeş sen söylediğinde haklısın.Ancak şuda bir gerçek ki her kullanıcı bir çok program kullanıyor hatta aynı makinada 3-4 adet virüs programı kullanan arkadaşlarım var burda amaç hangi amaçla kullanılıyorsa bilgisayar ; o pc'yi en iyi şekilde hangi program korur onu anlamamıza yardımcı olur belki bir fikir verir diye koydum bu programı.
    Sadece bu.

"Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    computerwolf ya şu mcafe mid neyse işte şunu bir opload etsene ya cracki serial ı yla felan baya öcdüler bir sonraki formatta bir de bunu deneyem bakalım bir kaç kez duydum baya övüyorlar bende kasper var ama....
    arşivde duysun tşk ler şimdiden

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    gece ftp ye upload ederim crackli ...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    ayvallah buraya link yazarsan da iyi olur

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ftp ye atarim ama siz bi 2-3 mb upload yapin ordan cekin ftp senlensin ;)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    offf tahribat ın kine mi atıcan ya ben ftp upload dan anlamıyorum of off sen hemenpaylaşada upload et ya :D yada nasıl yapacağımı yaz amma masraflı adamım be

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    www.inndir.com dan mcafee 8 enterprise yi indir crack ide veririm bir ara 90 gunluk kullanabilirsin ..90 gun icinde crack hazir olur :D

Toplam Hit: 2927 Toplam Mesaj: 25