folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Aof Büt Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Aof Büt Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------
    husnuweb bunu yazdı:
    TeRRoR bunu yazdı:

EntelKoylu bunu yazdı:
    evet beyler sınıfta kalana 40 liraya seti satayım yokmu alan garanti veriyom seneye geçersiniz o setle:)

İçinde kalbinin derinliklerine işlenmiş mürid felsefesinin bu seti bizim için upload ettireceğine inanıyorum :) 

hemde gönülden inanıyoruz!

yok hoca entelden ben istediğiydim ama benim dersler değildi parayla alacaktım yoksa

adam zamanında buraya konu açmış beraber seti katışıp alalım diye hiçbir mürid yanaşmamış aynen bende açmıştım yine kimse yanaşmamıştı

sonuna kadar parayla satmasını destekliyorum :)

Benim ders notlarımı veririm isterseniz işletme 4. sınıf çıkan sorular felan 

Biz 2. sınıftaydık da almadık mı :)

Şimdi geçtik şimdide araştırıyoruz kimde ne var.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı:
    DJ_Alper bunu yazdı:
    husnuweb bunu yazdı:
    TeRRoR bunu yazdı:

EntelKoylu bunu yazdı:
    evet beyler sınıfta kalana 40 liraya seti satayım yokmu alan garanti veriyom seneye geçersiniz o setle:)

İçinde kalbinin derinliklerine işlenmiş mürid felsefesinin bu seti bizim için upload ettireceğine inanıyorum :) 

hemde gönülden inanıyoruz!

yok hoca entelden ben istediğiydim ama benim dersler değildi parayla alacaktım yoksa

adam zamanında buraya konu açmış beraber seti katışıp alalım diye hiçbir mürid yanaşmamış aynen bende açmıştım yine kimse yanaşmamıştı

sonuna kadar parayla satmasını destekliyorum :)

Benim ders notlarımı veririm isterseniz işletme 4. sınıf çıkan sorular felan 

Biz 2. sınıftaydık da almadık mı :)

Şimdi geçtik şimdide araştırıyoruz kimde ne var.

Konu açtım kalkıp kimse yanaşmadı almaya arkadaş dogru hatırlıyor kimse yanaşmadı bende tek başıma aldım 40 liraya şimdi aldıgım paraya isteyen olursa alsın uploadmı ediyor satıyormu orası beni ilgilendirmez 40 liraya 35 dvd sudan ucuz tanesi 900 bine geliyor dersin

ANDY // Entelkoylu.Com Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi.Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş.Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek

sms servisine kayıt olanlar kotu bır haber haftada 12 kontorunuz gidiyor mesaj gelse gelmese bile :D hemen cıkmannın yollarına bakın..

benimde 6 dersten 4 ünü gecmem lazım :S pff  acıklansada bi kurtulsak.

Laf Yapacağına ICRAAT Yap!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek
    - olmalı 1 ders vermişim sadece kalmışım sanırım :| tekrar aynı sınıf aynı kitaplar :S

Laf Yapacağına ICRAAT Yap!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Drawlord bunu yazdı:

sms servisine kayıt olanlar kotu bır haber haftada 12 kontorunuz gidiyor mesaj gelse gelmese bile :D hemen cıkmannın yollarına bakın..

Ücretlendirme ise şöyle; 3926 servis numarasına gönderdiğiniz her bir mesaj ve 3926 servis numarasından size gönderilen her bir mesaj 1 Kısa Mesaj/2 kontör, yani abone olduğunuz GSM Operatörünün standart mesaj tarifesi olacak. Bunun dışında herhangi bir abonelik ücreti ya da sabit ücret ödemeyeceksiniz�

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    Drawlord bunu yazdı:

Ücretlendirme ise şöyle; 3926 servis numarasına gönderdiğiniz her bir mesaj ve 3926 servis numarasından size gönderilen her bir mesaj 1 Kısa Mesaj/2 kontör, yani abone olduğunuz GSM Operatörünün standart mesaj tarifesi olacak. Bunun dışında herhangi bir abonelik ücreti ya da sabit ücret ödemeyeceksiniz�

Hoca zırt pırt mesaj gönderiyolar,her hafta bikaç kontör muhakkak alınıyo yayın akışlarını falan gönderiyolar her hafta :D

Her Hakkım Saklıdır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    diplomalar verilmeye başlanmış askere gitmeyi düşünen arkadaşlar bi an önce alsınlar derim:)

All is well
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

god bunu yazdı:
    diplomalar verilmeye başlanmış askere gitmeyi düşünen arkadaşlar bi an önce alsınlar derim:)

salı günü diplomayı alır çarşamba tecili bozarım a.q :D

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Yoğunluktan finallere giremedim,büte kaldı 8 ders.7 si ok 1 i mort :) okul uzadı bır sene daha yaw tek dersten ötürü.Kaç lira harc vereceğim bilen var mı?(2 yıllık aöf,ikinci üniv.)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulas
    ulas's avatar
    Erkek
    acıklandı
Toplam Hit: 5785 Toplam Mesaj: 64